KWIETNIOWE „CZTERY KĄTY” W NOWEJ CENIE I Z KUPONAMI RABATOWYMI – Portal PR - 24PR
KWIETNIOWE „CZTERY KĄTY” W NOWEJ CENIE I Z KUPONAMI RABATOWYMI

09.03.2016 Kategoria: media. Autor: admin

Już jutro – w czwartek, 10 marca br. ukaże się nowe wydanie miesięcznika „Cztery Kąty”, dostępne w jeszcze przystępniejszej cenie. Redakcja magazynu zachęca czytelników do wiosennych porządków i dokonania zmian w swoich mieszkaniach oraz skorzystania z atrakcyjnych kuponów rabatowych na zakupy ze zniżką w sklepach z wyposażeniem wnętrz.

CzteryKaty_dodatek_kwiecien16 (003)

Kwietniowe „Cztery Kąty” przedstawiają 28 pomysłów na to, jak odmienić mieszkanie w weekend, atrakcyjne wnętrza inspirowane paryskimi kamienicami oraz przebudowany dom letniskowy w Beskidach, a także przegląd akcesoriów, które mogą ułatwić wiosenne porządki.

Czytelnicy nowego numeru miesięcznika dowiedzą się również, jak wybrać oszczędny sprzęt AGD, by płacić niższe rachunki za prąd, jak dobrze zaprojektować łazienkę na poddaszu oraz o czym warto pamiętać, kupując łączniki elektryczne.

W wydaniu znajdą się 72 kupony rabatowe na zakupy ze zniżką do 80% w sklepach z wyposażeniem wnętrz – internetowych i stacjonarnych w całej Polsce.

Kwietniowe wydanie „Czterech Kątów” będzie dostępne w punktach sprzedaży prasy od 10 marca br., a także w wersji cyfrowej na urządzenia z systemem iOS i Android.
„Cztery Kąty” można kupić w wersji podstawowej w cenie 4,99 zł lub z dodatkiem – numerem specjalnym „Urządź z nami pierwsze mieszkanie” przygotowanym z IKEA w cenie 9,99 zł.

Nowy numer „Czterech Kątów” jest promowany: w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej dodatki, „Metrocafe.pl”, czasopisma Agory), w internecie (serwisy Gazety.pl oraz WP.pl), w stacjach radiowych (Radio Złote Przeboje, Rock Radio, Radio Zet), w telewizji Domo+, a także w sieci kin Helios w całej Polsce. Za kreację kampanii i planowanie mediów odpowiada dział marketingu pionu Czasopisma i prasa bezpłatna Agory.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.