LECH ICE MOJITO – ORZEŹWIENIE W KUBAŃSKIM STYLU! – Portal PR - 24PR
LECH ICE MOJITO – ORZEŹWIENIE W KUBAŃSKIM STYLU!

10.03.2016 Kategoria: Kulinaria. Autor: admin

Lech Ice Mojito to najbardziej wyczekiwana nowość tego sezonu! Rześkie, orzeźwiające i kojarzące się z kubańskim klimatem piwo, będzie doskonałym uzupełnieniem znanego i lubianego Lecha Ice Shandy.

KV MOJITO 1X B0 (003)
Oba smaki będą tworzyć najbardziej orzeźwiający duet w segmencie radlerów w Polsce. Mojito to jeden z najbardziej znanych i lubianych smaków na świecie. Sięgają po niego równie chętnie kobiety i mężczyźni – jest dla nich symbolem egzotyki, słońca, plaży i gorącego lata. Dlatego właśnie w tym sezonie do mroźnego Lecha Premium dodaliśmy rześką w smaku lemoniadę o smaku mojito, co tworzy wyjątkowo orzeźwiające połączenie – mówi Mateusz Banach z Kompanii Piwowarskiej.
Do jego zakupu zachęcają apetyczne opakowania: butelki i puszki 500 ml (puszki dostępne również w 4-pakach). Najważniejszym elementem opakowań są oczywiście limonki i mięta – podstawowe składniki mojito. Na etapie wprowadzenia, na rynku dostępna będzie również limitowana puszka 330 ml. Małe i wygodne opakowanie ma ułatwić wypróbowanie nowego smaku.
W ilościowych testach konsumenckich aż 79% badanych zadeklarowało chęć zakupu Lecha Ice Mojito, a 87% z nich uznało, że dobrze orzeźwia. Piwo zawiera 2% alkoholu.
Lech Ice Mojito i Lech Ice Shandy zyskają szerokie wsparcie w TV, internecie i w sklepach w całej Polsce. Produkt trafił do sprzedaży
7 marca br.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.