Lis, Młynarska, Raczek – znane nazwiska na konferencji Onet Video zorganizowanej przez endorfina events – Portal PR - 24PR
Lis, Młynarska, Raczek – znane nazwiska na konferencji Onet Video zorganizowanej przez endorfina events

03.03.2016 Kategoria: Imprezy, INFOPR. Autor: admin

W Winosferze odbyła się prezentacja najnowszego projektu grupy Onet RASP – “Poznaj świat wideo”. Grupa przedstawiła ramówkę programów video własnej produkcji, dostępnych wyłącznie w Internecie. Za logistykę, kreację oraz realizację wydarzenia współodpowiedzialna była agencja endorfina events.

JW_24022016_male_0098 (003)

Event składał się z części oficjalnej, podczas której zaprezentowano materiały promocyjne, dotyczące wprowadzanych formatów, oraz networkingowej – wspólnego śniadania w restauracji.

Podczas spotkania zapowiedziano elementy ramówki obejmujące m.in. dyskusję omawiającą niespodzianki Nocy Oskarowej z udziałem Tomasza Raczka, relację live z Festiwalu Opener, program satyryczny kabareciarza Tomasza Jachimka oraz bogatą ofertę sportową.

Onet Video to pierwszy na rynku polskim interaktywny, wirtualny projekt. W serwisach internetowych Grupy będzie można zobaczyć prowadzone przez znanych dziennikarzy i ekspertów nowe programy publicystyczne, lifestylowe, sportowe i rozrywkowe. Projekt obejmuje autorskie formaty, kampanie i największe przekazy livestreamowe w sieci, błyskawicznie reagując na różnorodne potrzeby odbiorców.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.