Marcin Maroszek w Connected Life Communication Group – Portal PR - 24PR
Marcin Maroszek w Connected Life Communication Group

02.03.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Marcin Maroszek, do niedawna Marketing Manager w firmie Emapa, od początku marca objął funkcję Marketing Managera w Connected Life Communication Group.

Marcin Maroszek (003)

Marcin Maroszek dołącza do Connected Life Communication Group, wydawcy Connected Life Magazine i organizatora cyklu wydarzeń z serii Connected Life Business Events. na które składają się m.in.: Navigation Trends, Geomarketing Forum i Connected Insurance, specjalizującego się w obszarze M2M i IoT.

Obejmie tam nowo utworzone stanowisko Marketing Managera. Będzie odpowiadać za tworzenie i realizację strategii marki w oparciu o m.in. narzędzia online, media społecznościowe i content marketing.

Poprzednio, od 2007 roku Marcin Maroszek związany był z Emapa S.A., gdzie pełnił funkcję Managera Działu Marketingu. Jest founderem startupu JUST ask, publicystą i blogerem.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.