Marcowe wydanie „Pogody na życie” z konkursem dla czytelników – Portal PR - 24PR
Marcowe wydanie „Pogody na życie” z konkursem dla czytelników

03.03.2016 Kategoria: media. Autor: admin

W marcowym wydaniu miesięcznika „Pogoda na życie”, który ukazał się dziś – w czwartek, 3 marca br., redakcja ogłasza konkurs na najciekawsze wakacyjne zdjęcie. Główną nagrodą w zabawie jest samochód osobowy.

Pogoda_na_zycie_03_16_okladka (003)

Na konkurs fotograficzny „Wspomnienia z wakacji” można przysyłać zdjęcia zrobione zarówno podczas wypoczynku przed laty, jak i te współczesne. Konkurs potrwa do 10 kwietnia br., a nagrodą główną jest samochód osobowy Opel KARL. Przewidziano również nagrody dla sześciu wyróżnionych w konkursie zdjęć. Wyniki konkursu oraz zwycięskie fotografie zostaną opublikowane w majowym numerze „Pogody na życie”.

W marcowym wydaniu miesięcznika czytelnicy znajdą wiele ciekawych tematów – m.in. historię życia i śmierci Zbyszka Cybulskiego, wywiad ze Sławą Przybylską, tekst z okazji 80. urodzin Edyty Wojtczak oraz losy kultowego filmu „Sami swoi”.
Redakcja przedstawi sylwetkę Barbary Krafftówny oraz Brigitte Bardot, opowie, dlaczego zakończono emisję serialu „Bonanza” oraz czym uwodził kobiety Jerzy Kalibabka. Czytelnicy poznają historię piosenki „Bądź dziewczyną z moich marzeń” oraz dowiedzą się, czym Barbara Hoff walczyła z komunistycznymi władzami.

W numerze znajdą się również przepisy na wielkanocne dania, propozycje płyt, książek i filmów, które trzeba zobaczyć, krzyżówka i łamigłówki Wojciecha Pijanowskiego.

Marcowe wydanie „Pogody na życie” jest promowane w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej dodatki, „Metrocafe.pl”, czasopisma Agory), w telewizji (TVP1, TVP2, TVP Info, TVP Polonia, Superstacja oraz stacje tematyczne), w radiu (Radio Złote Przeboje, Radio Pogoda), na nośnikach reklamy zewnętrznej oraz w punktach sprzedaży prasy. Działania reklamowe przygotował dział marketingu pionu Czasopisma i prasa bezpłatna Agory.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.