Marta Zarosa na pokładzie indaHash.com i LifeTube – Portal PR - 24PR
Marta Zarosa na pokładzie indaHash.com i LifeTube

11.03.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

Marta Zarosa, ekspertka w zakresie wykorzystania digital influencerów w strategii komunikacji marki, będzie odpowiedzialna za rozwój indaHash.com na polskim rynku oraz pokieruje działaniami new business w ramach LifeTube.

Marta Zarosa

Zarosa z branżą reklamową związana jest od 2009 roku. Przez 7 lat w ramach domu mediowego i agencji MediaCom tworzyła największe kampanie z digital influencerami i odpowiadała za rozwój MediaCom Beyond Advertising. Zrealizowała wiele projektów na styku komunikacji, kreacji i mediów ze szczególnym uwzględnieniem roli digital influencerów, których na stałe wpisała w strategię takich marek, jak: Coca-Cola, Play czy Danone. Prowadzone przez nią projekty zostały uhonorowane wieloma nagrodami (m.in. Grand Prix Kreatury, Mixx Awards, MediaTrendy, Webstar), a flagowy film #DajCalusa (w ramach stworzonej przez nią kampanii dla Coca-Coli) stał się najpopularniejszym wideo opublikowanym na polskim YouTube na kanale marki w 2015 roku.

W indaHash.com i LifeTube Zarosa będzie odpowiedzialna za kompleksowość oferty influencerów. Ma rozwinąć podejście multiplatform (wykorzystywania wszystkich kanałów komunikacji digital influencerów – nie tylko kanałów YouTube) oraz odpowiadać za rozwój indaHash.com na polskim rynku.

Zarówno LifeTube, jak i indaHash to bardzo dynamiczne firmy i marki z ogromnym potencjałem – mówi Marta Zarosa. LifeTube pod względem subskrypcji stał się największą siecią wielokanałową YouTube (MCN) w Europie Środkowo-Wschodniej (CEE), a w aplikacji indaHash, jeszcze przed oficjalnym startem, zarejestrowało się ponad 36 tysięcy instagramerów docierających łącznie do ponad 71 milionów followersów. W tej chwili zrealizowaliśmy już ponad 50 kampanii dla topowych marek. Dla mnie to rewolucja na rynku współpracy z digital influencerami. Nikt wcześniej nie wykorzystywał ich w komunikacji marki na taką skalę – tłumaczy Zarosa.

To ogromne wyzwanie, ale i niesamowita szansa na sprawdzenie swoich umiejętności. Jesteśmy dopiero na początku drogi, a już w ramach indaHash mogliśmy zrobić kampanie dla takich marek, jak: McDonald’s, Milka, Lipton, Wedel, Fanta, KFC, Danone, Nestle Fitness, Adidas, Disney, Rexona czy Electrolux – wymienia Zarosa.

Marta Zarosa była również jurorką w IAB Mixx Awards, prowadziła wykłady, jako ekspertka występowała na wielu konferencjach branżowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.