Multi Communications dla Virgin Mobile Polska – Portal PR - 24PR
Multi Communications dla Virgin Mobile Polska

07.03.2016 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Multi Communications rozpoczęła współpracę z Virgin Mobile Polska – dynamicznym graczem na rynku operatorów telefonii komórkowej. Do zadań agencji należy realizacja działań PR z zakresu media relations, a także doradztwo strategiczne i wsparcie komunikacji projektów specjalnych.

Za działania public relations odpowiada zespół korporacyjny i konsumencki Multi Communications, jednej z wiodących agencji PR i Event Management w Polsce. Agencja została wybrana w drodze konkursu ofert. Strony nie informują, na jak długo zawarto umowę.
– Celem Virgin Mobile Polska jest wyznaczanie trendów i wzbudzanie pozytywnego zainteresowania, nie tylko w sektorze telekomunikacyjnym. Szukaliśmy partnera w działaniu, który pomoże wyzwolić potencjał i wykorzysta szerokie zasoby marki. Multi Communications wyróżniła się profesjonalizmem, kreatywnością oraz wysokim poziomem merytorycznym, który przełożył się na zrozumienie naszych oczekiwań komunikacyjnych – mówi Piotr Suchodolski, Marketing Director Virgin Mobile Polska.
Virgin Mobile to jeden z największych operatorów telefonii komórkowej na świecie. Jest częścią Virgin Group – wiodącej międzynarodowej grupy inwestycyjnej założonej przez Sir Richarda Bransona, pod której marką działa ponad 300 różnych firm, w takich branżach jak muzyka, turystyka, transport, usługi finansowe, zdrowie i uroda. W Polsce, Virgin Mobile pojawiło się w 2012 roku – od tego czasu oferuje usługi prepaid na wyjątkowo konkurencyjnych warunkach dla osób, które oczekują od operatorów najwyższej jakości usług oraz braku zobowiązań.

– Obecnie, w Polsce zarejestrowanych jest niemal 60 milionów kart SIM. Virgin Mobile Polska zdecydowanie trafia w oczekiwania klientów, łącząc nowoczesność z najwyższą jakością obsługi. Dołączyliśmy do klubu Virgin, aby uwolnić jeszcze więcej pokładów energii w działaniach public relations – mówi Mariusz Pleban, właściciel i prezes Multi Communications.

Dodatkowe informacje można znaleźć na stronie www.virginmobile.pl.

Więcej o Multi Communications Sp. z o.o. Sp. k.
Agencja Multi Communications działa w Polsce od 1990 r. Do grona klientów agencji należą m.in. Electrolux, Nationale-Nederlanden, DB Schenker, Volkswagen Bank Polska, Microsoft, Mercedes. Multi Communications należy do sieci niezależnych agencji Public Relations Global Network (PRGN). Agencja świadczy usługi obejmujące m.in. budowanie strategii komunikacji marketingowej i PR, realizację kampanii PR, relacje z dziennikarzami
i interesariuszami, obsługę kampanii w social media, organizację kongresów, uroczystych gali, roadshows i innych wydarzeń specjalnych oraz budowę stron www i aplikacji.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.