Nowa oferta „JA+ Internet LTE dla Firm” – Portal PR - 24PR
Nowa oferta „JA+ Internet LTE dla Firm”

01.03.2016 Kategoria: TECH, Telefony, Telekomunikacja. Autor: admin

Od czwartku 3 marca Plus wprowadza nową odsłonę oferty Internetu LTE dla Firm, a w niej nowe abonamenty, LTE bez limitu danych wliczone w abonament oraz szeroki wachlarz usług dodatkowych.

plus

Nowa oferta Internetu LTE dla klientów biznesowych Plusa, to:
• nowe abonamenty już od 19 zł netto,
• większe podstawowe pakiety danych (do wykorzystania we wszystkich technologiach),
• LTE bez limitu danych z pełną prędkością, wliczone w abonament już od 39 zł netto,
• pakiet Noc & Dzień 200 GB do wykorzystania w godz. 1:00 – 16:00,
• dodatkowy pakiet danych 1 GB w UE – ważny przez cały kontrakt,
• promocja Testuj LTE za 9 zł netto – w przypadku rezygnacji klient ponosi jedynie koszt opłaty aktywacyjnej.
Oferta JA+ Internet LTE dla Firm z modemem lub routerem:

pluslteoferta

„JA+ Internet LTE dla Firm” to oferta najlepszego mobilnego Internetu o największym zasięgu w Polsce. LTE w Plusie umożliwia pobieranie danych z prędkością aż do 150 Mb/s, a może z niego skorzystać blisko 97% mieszkańców Polski.
Według raportu Urzędu Komunikacji Elektronicznej dotyczącego jakości usług telefonii mobilnej w kategorii transmisji danych Internet Plusa był najszybszym Internetem mobilnym w Polsce. Zgodnie z raportem opublikowanym 22 stycznia br. średnia prędkość pobierania danych w sieci Plus była aż dwa razy większa niż w Play i o 25% lepsza niż w T-Mobile i Orange. Plus miał również najlepszy wskaźnik prędkości wysyłanych danych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.