Nowość w RDC: Cóż tam bzzzyka… w polityce?! Zaprasza Antoni Trzmiel – Portal PR - 24PR
Nowość w RDC: Cóż tam bzzzyka… w polityce?! Zaprasza Antoni Trzmiel

20.03.2016 Kategoria: media. Autor: admin

W niedzielę 20 marca br. RDC – Radio dla Ciebie zaprasza na premierową audycję Antoniego Trzmiela. Godzinny program nadawany będzie co tydzień po 17:00.

Logo_RDC_PR (00000003)

Cóż tam Panie w polityce? – tradycyjne pytanie Polaków Wyspiański wpisał nawet do „Wesela”. Bo Polacy od wieków chcą wiedzieć. Pewnie dlatego, że chcą być – nie tylko formalnym – podmiotem polityki, a nie wyłącznie jej przedmiotem. To fundament naszej wielowiekowej demokracji. 17.00 w niedziele to tradycyjnie czas podwieczorku, więc oddechu, wyhamowania. I doskonała godzina, by wraz ze spectrum najlepszych publicystów spokojnie porozmawiać o tym, co – na prawdę – dzieje się w Polsce. – mówi autor audycji. Spierać, ale nie obrażać. Wychodzić poza utarte schematy. Podsumowywać – i wybiegać w przyszłość. – dodaje.

Antoni Trzmiel przed ponad 15. laty rozpoczął współpracę z Telewizją Polską, po czym w latach 2010-2011 z Polskim Radiem. Następnie pracował w dziale krajowym „Rzeczpospolitej” (publikował też w „Uważam Rze”), współtworzył serwisy internetowe „Rz” – w tym „W Sieci Opinii”. Wraz z Cezarym Gmyzem i Pawłem Lisickim stworzył Tygodnik „Do Rzeczy”. W tym samym czasie jego „pociąg do radio” zaowocował dwuletnią przygodą z Radiem Wnet. Od podstaw współtworzył Telewizję Republika – jako reporter, wydawca, prowadzący programy, a także twórca i redaktor naczelny portalu telewizjarepublika.pl. Od lutego 2016 r. powrócił do Jedynki Polskiego Radia, gdzie przeprowadza wywiady „W Samo Południe”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.