Obchodzący jubileusz 25-lecia EFL zaprasza Klientów do udziału w konkursie. – Portal PR - 24PR
Obchodzący jubileusz 25-lecia EFL zaprasza Klientów do udziału w konkursie.

02.03.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Świętujący w tym roku swój jubileusz 25-lecia, rynkowy lider branży leasingowej, zaprosił Klientów, aby podzielili się swoimi historiami i opowiedzieli o sukcesach swoich firm.

„EFL od 25 lat nieustannie jest liderem branży. Swój sukces rynkowy zawdzięczamy przede wszystkim naszym Klientom. Dlatego w tym jubileuszowym roku chcielibyśmy zapytać o ich historie i osiągnięte sukcesy. Zapytać jak w te historie wpisuje się EFL – jako partner wspierający ich w podejmowaniu decyzji inwestycyjnych. Najciekawsze historie zaprezentujemy w mediach. Chcemy promować przedsiębiorców odnoszących sukcesy, zwłaszcza tych z sektora małych i średnich przedsiębiorstw, bo to od ich przedsiębiorczości zależy kondycja polskiej gospodarki i to oni mają największy wpływ na wysokość polskiego PKB” – powiedziała Ewa Kadziewicz Dyrektor Departamentu Marketingu.

Zasady konkursu są proste

Na stronie www.konkurs.efl.com.pl dostępny jest formularz zgłoszeniowy. Wystarczy odpowiedzieć na kilka zawartych w nim pytań otwartych i opisać historię firmy.
Konkurs skierowany jest zarówno do obecnych Klientów jak również tych, którzy w przeszłości korzystali
z usługi leasingu lub pożyczki w EFL.

Nagrody

Pięć najciekawszych historii Klientów EFL nagrodzi pakietem reklamowym o wartości 10 000 zł każdy. Historie zostaną również opublikowane na stronach internetowych firmy.

Konkurs potrwa do 16 marca 2016 r.
Klienci informowani są o konkursie między innymi poprzez dedykowany e-mailing, newsletter, dedykowaną stronę internetową oraz nasz fanpage na Facebooku i na Twitterze.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.