Pięć nagród iF Design 2016 dla firmy Acer – Portal PR - 24PR
Pięć nagród iF Design 2016 dla firmy Acer

20.03.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Firma Acer odebrała pięć wyróżnień w kategorii komputerów w ramach iF Design Awards 2016, czyli jednych z najbardziej pożądanych międzynarodowych nagród przyznawanych za wzornictwo.
Acer-2016-iF-Award (003)
Do uhonorowanych produktów należą komputer stacjonarny i monitor z serii do gier Predator, modułowy komputer mini-PC i dwa wysokiej klasy monitory.
Zwycięskie produkty firmy Acer wybrano spośród 5300 zgłoszonych wyrobów, pochodzących od 2500 producentów z ponad 50 krajów, i uhonorowano na podstawie głosowania jury złożonego z 58 poważanych, międzynarodowych ekspertów.
Jesteśmy szczególnie zadowoleni, że nasza nowa linia do gier Predator została doceniona przez jury iF Design mówi Maarten Schellekens, Wiceprezes Działu Marketingu Globalnego i Brandingu firmy Acer. Nowe produkty uzyskały pozytywne opinie mediów i użytkowników na całym świecie i nagrody te są kolejnym świadectwem naszej nieustannej pogoni za doskonałością projektu i technologii.
Komputer stacjonarny do gier Predator G6
Komputer Predator G6 (G6-710), wyposażony w najnowszy procesor szóstej generacji Intel® Core® i7-6700K, oferuje graczom optymalną moc użytkową, dzięki wykorzystaniu wydajnego procesora Intel, najnowszego systemu operacyjnego Windows 10 i do 64 GB pamięci DDR4, wyróżniającej produkt na rynku. Wszystko to ukryto w odważnie zaprojektowanej obudowie przypominającej pancerz. Obudowa pozwala na dwukierunkowy przepływ powietrza, wspierając działanie systemu chłodzenia IceTunnel. Komputer wyposażono także w gniazda rozszerzeń, dzięki czemu użytkownik możne zaopatrzyć się nawet w 12 TB powierzchni dyskowej.
Komputer Revo Build Mini-PC
Komputer Revo Build (M1-601) typu mini-PC może być w łatwy sposób dostosowany do wymagań użytkownika poprzez dodanie kolejnych modułów, które oferują dodatkowe funkcje, takie jak przenośny dysk twardy, moduł DAC z głośnikami stereo i dwoma mikrofonami, a także możliwość bezprzewodowego ładowania. Moduły precyzyjnie łączą się ze sobą za pomocą magnetycznych bolców, co sprawia, ze składanie komputera jest dziecinnie proste, niczym zabawa klockami. Moduły mogą być także używane oddzielnie, z innymi komputerami. Komputer Revo Build mini-PC skrywa się w niewielkiej obudowie o pojemności jednego litra, o wymiarach 125 x 125 mm, dzięki czemu zajmuje bardzo mało przestrzeni i może być ustawiony praktycznie w każdym miejscu.
Monitor do gier Predator Z35 z zakrzywionym ekranem
Predator Z35 to pierwszy produkt z linii monitorów do gier z zakrzywionym ekranem, Acer Predator Z, obsługujących technologię NVIDIA® G-SYNC™. 35-calowy ekran UltraWide Full HD w proporcji 21:9 (2560×1080), o głębokości krzywizny 2000R, zapewnia bardziej rzeczywiste i wciągające doświadczenia podczas gry. Produkt obsługuje funkcję podkręcania częstotliwości odświeżania do 200 Hz. Produkt oferuje także doskonałą obsługę audio w oparciu o technologię DTS® Sound, 2 głośniki 9W oraz obsługę technologii Acer TrueHarmony.
Zakrzywiony monitor Acer XR342CK
Monitor Acer XR342CK, wyposażony w 34-calowy, zakrzywiony ekran w proporcji 21:9, o głębokości krzywizny 1900R, oferuje doskonałą jakość obrazu. Funkcje, takie jak 6-osiowe dopasowanie kolorów i technologia DTS® Sound, zwiększają wrażenia wizualne i słuchowe użytkownika, podczas gdy regulowane oświetlenie dolnej krawędzi monitora pozwala na tworzenie efektów świetlnych dopasowanych do pożądanego nastroju. Podstawa monitora obraca się o kąt -30 do +30 stopni, umożliwiając użytkownikom dostosowywanie ustawienia monitora do najlepszego kąta widzenia.
Monitor Acer H277HU
Monitor Acer H277HU należy do serii H7, czyli pierwszej na świecie linii monitorów obsługujących wejście USB typu C, dzięki czemu użytkownicy mogą z łatwością przesyłać dane i wyświetlać treści z notebooków lub smartfonów, równocześnie ładując je za pomocą tego samego kabla. Cechy produktu: wysokiej jakości obudowa typu ZeroFrame, z matową, profilowaną podstawką, 27-calowy ekran H277HU o rozdzielczości WQHD 2560 x 1440, wysokiej jakości obsługa audio dzięki technologii Acer TrueHarmony i DTS™ Sound.

Informacje o nagrodach iF Design
Ceremonia nagród organizowana jest przez International Forum Design w Niemczech. Logo iF odbierane jest jako symbol najwyższej jakości wzornictwa na całym świecie już od 1953 roku. Więcej informacji o iF Design Awards można znaleźć na http://www.ifdesign.de/.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.