Plebiscyt Superbohaterka „Wysokich Obcasów” – Portal PR - 24PR
Plebiscyt Superbohaterka „Wysokich Obcasów”

04.03.2016 Kategoria: media. Autor: admin

Z okazji 17. urodzin „Wysokich Obcasów”, które przypadają w kwietniu br., tygodnik organizuje plebiscyt na Superbohaterkę „Wysokich Obcasów”. Kapituła plebiscytu oraz czytelniczki wybiorą osobę, która najbardziej poruszyła ich wyobraźnię w minionym roku. Laureatkę poznamy 4 kwietnia 2016 r.

Superbohaterka_Wysokich_Obcasow_logo (003)

Superbohaterka „Wysokich Obcasów” to pierwsza edycja plebiscytu tygodnika. Wybór laureatki i wręczenie nagrody ma być świętem kobiet, które redakcja chce obchodzić wraz z bohaterkami tekstów oraz czytelnikami.

– „Wysokie Obcasy” od początku swojego istnienia stawiały na opisywanie prawdziwych bohaterek: tych sławnych, które zmieniły świat, choć sława nie była ich priorytetem, tych zapomnianych, które gdzieś zaginęły na kartach historii, lub których sławę przypisali sobie koledzy, oraz tych zupełnie nieznanych – bohaterek życia codziennego – które walczą o godne życie, o sprawiedliwość, o tolerancję – mówi Paulina Reiter, redaktor naczelna „Wysokich Obcasów”.

– Bohaterki „Wysokich Obcasów” to aktywne, mądre i ciekawe osoby. Ich życie inspiruje, a autentyzm wzrusza naszych czytelników. Nie godzą się na zastaną rzeczywistość – walczą, pomagają, wspierają innych. Nagradzając je, chcemy nagrodzić wartości, które wyznają i które my podzielamy – mówi o plebiscycie Joanna Mosiej-Sitek, która od stycznia br. jest wydawcą tygodnika*.

W plebiscycie nominowanych jest 16 kobiet, o których „Wysokie Obcasy” pisały w 2015 roku. Superbohaterkę wybiorą spośród nich kapituła oraz czytelnicy, którzy będą mogli głosować w internecie na stronie www.wysokieobcasy.pl/superbohaterka. W skład kapituły wchodzą m.in. redaktor naczelna Paulina Reiter, aktorka Ewa Błaszczyk, pisarka Sylwia Chutnik, dziennikarka Dorota Warakomska, szefowa serwisu Wysokieobcasy.pl Zuzanna Ziomecka oraz reżyser Borys Lankosz.
Swoją nagrodę przyzna również Główny Partner Plebiscytu – firma W.KRUK. Głosowanie rozpocznie się już dziś, w piątek, 4 marca br. i potrwa do wtorku, 22 marca br. Jutro w wydaniu papierowym „Wysokich Obcasów” redakcja przybliży wszystkie nominowane bohaterki oraz zachęci do głosowania w plebiscycie na stronie www.wysokieobcasy.pl/superbohaterka.

Tytuł Superbohaterki „Wysokich Obcasów” zostanie wręczony podczas uroczystej gali w poniedziałek, 4 kwietnia br. w Teatrze Studio w Warszawie, którą poprowadzą Dorota Wellmann i Marcin Prokop. Wydarzenie będzie okazją do spotkania się z bohaterkami tekstów, felietonistami i autorami tekstów tygodnika. Czytelnicy „Wysokich Obcasów” będą mogli wygrać zaproszenie na galę – spośród uzasadnień napisanych przez głosujących podwójnymi wejściówkami zostanie nagrodzonych 10 najciekawszych wypowiedzi.

Plebiscyt Superbohaterka „Wysokich Obcasów” jest promowany w stacjach telewizyjnych (TVP, TVN i stacje tematyczne), w internecie (serwisy Wyborcza.pl, ipla.tv, player.pl), w prasie („Gazeta Wyborcza” i jej dodatki, „Metrocafe.pl”) oraz na nośnikach reklamy zewnętrznej (CityINFOtv). Kreację kampanii przygotowała agencja Bardzo, za zakup mediów odpowiadał Starlink.

*Joanna Mosiej-Sitek jest wydawcą sobotniego tygodnika „Wysokie Obcasy”, miesięcznika „Wysokie Obcasy Extra”, serwisu Wysokieobcasy.pl oraz wtorkowego tygodnika „Nauka dla każdego” od stycznia br. Pracuje w Agorze od 2008 r. Poprzednio pełniła funkcję dyrektora sprzedaży magazynów „Wysokie Obcasy” oraz „Wysokie Obcasy Extra”.
Ukończyła Wydział Fizyki Uniwersytetu im. Mickiewicza w Poznaniu oraz Szkołę Główną Handlową.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.