Poczęstuj się poranną kawą! – McDonald’s® już po raz 6 częstuje kawą całkiem za darmo. – Portal PR - 24PR
Poczęstuj się poranną kawą! – McDonald’s® już po raz 6 częstuje kawą całkiem za darmo.

07.03.2016 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Od 7 marca we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce ruszyła akcja częstowania darmową kawą o poranku. Wszyscy goście, którzy w okresie trwania promocji odwiedzą McDonald’s w godzinach porannych od poniedziałku do piątku do 10:30, a w weekendy do 11:00, dostaną kubek pysznej, aromatycznej kawy. Do wyboru jest mała kawa biała, mała czarna lub małe cappuccino.

Kawa_Za_Darmo1 (003)

Wystartowała szósta edycja akcji McDonald’s, w ramach której sieć oferuje gościom poranną kawę całkiem za darmo. Przez 2 tygodnie w lokalach sieci serwowana jest świeżo mielona, aromatyczna kawa w 3 wariantach smakowych do wyboru – delikatna kawa z mlekiem, pobudzająca czarna i subtelne cappuccino. Wszystkie podawane są w kubkach na wynos, dzięki czemu można się nimi rozkoszować zarówno w restauracji, jak i zabrać ze sobą w drodze do pracy, na uczelnię, czy po prostu wypić w towarzystwie przyjaciół. Darmowa kawa oferowana jest wszystkim gościom, którzy odwiedzą restaurację w godzinach trwania promocji, bez konieczności dokonywania jakiegokolwiek zakupu.
Promocja obowiązuje we wszystkich lokalach McDonald’s w Polsce* od 7 do 20 marca 2016 roku w godzinach porannych, w tygodniu do godziny 10:30, a w soboty i niedziele do 11:00.

*z wyłączeniem restauracji McDonald’s znajdujących się na terenie Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina w Warszawie
Zapraszamy na fanpage McDonald’s Polska https://www.facebook.com/McDonaldsPolska
i www.mcdonalds.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.