PONAD 200 ŚWIATOWYCH MAREK POD JEDNYM ADRESEM – RUSZA SKLEP INTERNETOWY VANGRAAF.COM – Portal PR - 24PR
PONAD 200 ŚWIATOWYCH MAREK POD JEDNYM ADRESEM – RUSZA SKLEP INTERNETOWY VANGRAAF.COM

11.03.2016 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

VAN GRAAF, jeden z największych domów mody typu multibrand, uruchamia sklep internetowy VANGRAAF.COM dla polskich miłośników trendów i dobrego stylu.

Posiadająca dotychczas siedem salonów zlokalizowanych w największych miastach w Polsce firma, przenosi także do internetu wartości, z których jest znana – niezwykłe doznania zakupowe, profesjonalne doradztwo, doskonałe kolekcje ponad 200 marek oraz szczególne przywileje dla stałych klientów.

Uruchomienie sklepu VANGRAAF.COM to dalszy krok w aktywnej ekspansji marki na polskim rynku. Na stronie VANGRAAF.COM miłośnicy najnowszych trendów mogą się teraz przekonać, jak emocjonujące i bezstresowe mogą być zakupy online przez całą dobę. Nowy sklep internetowy zachęca wysokim poziomem obsługi i dodatkowymi usługami, w tym m.in. możliwością sprawdzenia online dostępności wybranego produktu w poszczególnych salonach. Dostawy realizowane są w szybki i wygodny sposób do domu lub jednego z siedmiu salonów VAN GRAAF, a zwrotów można dokonać bezpłatnie w terminie 14 dni. Posiadacze Karty Klienta VAN GRAAF mogą dodatkowo skorzystać z przywileju bezpłatnej dostawy na dowolny adres w Polsce.

Nils Pötter, dyrektor działu e-commerce w VAN GRAAF: „Polska jest pierwszym poza Niemcami krajem, w którym uruchamiamy nasz sklep internetowy. Z ofertą ponad 200 najlepszych światowych marek, zawierającą wybrane hity mody damskiej, męskiej oraz dziecięcej, umożliwiamy klientom wybór idealnych ubrań i akcesoriów na każdą okazję oraz w każdym guście. Naszym celem w VANGRAAF.COM jest zapewnienie im wyjątkowych usług i dostępu do ulubionych marek niezależnie od miejsca zamieszkania. Chcemy, aby VANGRAAF.COM był adresem, pod którym klienci znajdą szereg modowych inspiracji i do którego będą wracać z przyjemnością.”

Klienci dokonujący zakupów na VANGRAAF.COM do 20. marca 2016 roku otrzymają specjalny rabat na wybrane artykuły w wysokości 20%.

O FIRMIE VAN GRAAF:
VAN GRAAF jest jednym z największych domów mody typu multibrand, oferującym wybrane z doskonałym wyczuciem stylu kolekcje prestiżowych marek. Miłośnicy aktualnych trendów odnajdą w salonach VAN GRAAF ubrania wyłącznie najwyższej jakości – doskonałe gatunkowo kolekcje typu basic, najnowszą modę młodzieżową i designerskie kolekcje prosto z pokazów mody.
VAN GRAAF jest synonimem najwyższego poziomu i jakości. W krótkim czasie firma zbudowała silną pozycję w branży mody w oparciu o sieć salonów zlokalizowanych w ważnych europejskich metropoliach w Polsce, Austrii, Szwajcarii, Czechach i na Węgrzech. W 2012 roku uruchomiono sklep internetowy VANGRAAF.COM w Niemczech, a w 2016 w Polsce.

Więcej informacji na stronie www.vangraaf.com

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.