PREMIERA KSIĄŻKI „WYBIERAJ WYSTARCZAJĄCO DOBRZE” – Portal PR - 24PR
PREMIERA KSIĄŻKI „WYBIERAJ WYSTARCZAJĄCO DOBRZE”

03.03.2016 Kategoria: Ksiązki. Autor: admin

Dziś – w czwartek, 3 marca br. nakładem Agory ukazało się „Wybieraj wystarczająco dobrze” – nowa książka Agnieszki Jucewicz o trudnej sztuce wyboru. To kolejny tytuł, po „Żyj wystarczająco dobrze” i „Kochaj wystarczająco dobrze”, z bestsellerowej serii rozmów z najbardziej cenionymi polskimi psychologami i psychoterapeutami.

Wybieraj_wystarczajaco_dobrze_okladka (003)

Współczesny świat każe nam nieustannie wybierać. Zawsze można więcej, szybciej, dalej, a ci, którzy nie dają rady – po prostu niewystarczająco się starają. Jak wybrnąć z tego labiryntu złudzeń? Jak radzić sobie z lękiem przed popełnianiem błędów? Jak zrezygnować z tego, co nam szkodzi? Jak wybierać mądrze? Alan Bernstein, Ewa Chalimoniuk, Roman Cieślak, Wojciech Eichelberger, Agnieszka Iwaszkiewicz, Magdalena Kaczmarek, Zofia Milska-Wrzosińska, Paweł Pilich, Susan Pinker, Anna Srebrna, Barry Schwarz – to eksperci, z którymi rozmawia dziennikarka Agnieszka Jucewicz.

„Wybieraj wystarczająco dobrze” jest trzecią książką (po „Żyj wystarczająco dobrze” oraz „Kochaj wystarczająco dobrze”) w bestsellerowej serii poradników na trudne czasy. Zebrane w niej rozmowy ukazywały się w „Wysokich Obcasach” oraz w „Magazynie Świątecznym” „Gazety Wyborczej”.

– Decyzje, postanowienia, zamiary, plany – niby chleb powszedni, a tymczasem każdy, nawet zupełnie nieważny wybór – iść piechotą przez park czy wsiąść do tramwaju – może sprawić, że rozbłyśnie nad nami kometa albo że los pokaże nam środkowy palec. Ktoś kiedyś powiedział mi, że najważniejsze to zdążyć wsiąść do złotej karety, gdy akurat przejeżdża obok, jedyny raz w życiu. Wtedy nie wskoczyłam. Zagapiłam się. Potem okazało się, że oprócz tamtej złotej karety stale przejeżdżają jakieś inne. Do wyboru, do koloru. Zupełnie jak w tej książce, która uczy, opowiada, pociesza albo podpowiada i można wybrać sobie z niej to, co akurat potrzebne – powiedziała o książce dr Ewa Woydyłło, psychoterapeutka.

– Możesz się zatrzymać, ogarnąć siebie, otaczający Cię świat, zarządzać sobą i dobrze żyć, korzystając z inspiracji więcej niż „wystarczająco dobrych”, bo elity – polskich psychoterapeutów. Przeczytaj i zostaw na półce, zawsze w zasięgu ręki – powiedział o książce Jacek Santorski, twórca Akademii Psychologii Przywództwa

Agnieszka Jucewicz jest dziennikarką „Wysokich Obcasów”, współautorką – razem z Grzegorzem Sroczyńskim – książek „Żyj wystarczająco dobrze” i „Kochaj wystarczająco dobrze”, czyli rozmów z polskimi psychologami, psychoterapeutami i seksuologami. Najbardziej w swojej pracy lubi rozmawiać z ludźmi.

Od 3 marca br. książkę „Wybieraj wystarczająco dobrze” można kupić w salonach Empik, księgarniach Matras, w sieciach Media Markt i Saturn oraz w księgarniach, na Kulturalnysklep.pl, pod numerem telefonu (0-22) 555 44 00, a także w formie e-booka na Publio.pl.

Więcej informacji o książkowych nowościach Agory:
https://www.facebook.com/WYDAWNICTWOAGORA.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.