Radio VOX FM z nową aplikacją mobilną i zabawą antenową – Portal PR - 24PR
Radio VOX FM z nową aplikacją mobilną i zabawą antenową

04.03.2016 Kategoria: media. Autor: admin

7 marca na antenie Radia VOX FM wystartuje nowa akcja specjalna „Pokaż, jak nas słuchasz” – konkurs, w którym nagrodami są tablety i smarfony. Z początkiem marca premierę miała oficjalna aplikacja VOX FM do bezpłatnego słuchania stacji na urządzeniach z systemem Android. Już wkrótce aplikacja będzie także dostępna na urządzenia z systemem IOS.

app_vox_1 (003)

Aplikacja VOX FM umożliwia nie tylko słuchanie radia, ale także głosowanie na ulubione piosenki, wchodzące w skład sobotniego notowania „Best Listy”, udział w konkursach i pozostawanie na bieżąco z ofertą programową VOX FM . Ponadto użytkownicy mogą oglądać telewizję muzyczną VOX Music TV. Projekt aplikacji przygotował Dział E-technologie działający w ramach Grupy ZPR Media.

Od 7 do 25 marca w ramach trwającej kampanii wizerunkowej Radia VOX FM ruszy nowa zabawa antenowa „Pokaż, jak nas słuchasz”. Nagrodami są tablety i smartfony z system umożliwiającym załadowanie aplikacji VOX FM. Słuchacz, aby wziąć udział w konkursie, ma za zadanie zrobić zdjęcie obrazujące, w jaki oryginalny sposób słucha Radia VOX FM, i przesłać za pomocą specjalnego formularza na stronie www.voxfm.pl.

Konkurs zostanie wsparty promocją w: prasie (m.in.: Super Express, Murator, Podróże, Żagle, Gazeta Wyborcza, Gazeta Telewizyjna, Flesz, Gala, Przegląd Sportowy) oraz Internecie (m.in. Se.pl, Poradnikzdrowie.pl, Muratordom.pl, Mjakmama24.pl, Wp.pl, Onet.pl, Interia.pl).

***
Radio VOX FM to ponadregionalna rozgłośnia radiowa należąca do Grupy Radiowej Time nadająca w 18 miastach Polski. Prezentuje szeroko rozumianą muzykę taneczną – głównie przeboje lat 80. i 90., w tym gatunki: disco, euro disco, Italo disco, euro dance oraz disco polo pod hasłem „W rytmie hitów”.

Radio VOX FM od grudnia 2013 roku nadaje w następujących miastach: Białystok (88,6 MHz), Gdańsk (104,4 MHz), Gdynia (105,6 MHz), Katowice (95,5 MHz), Kielce (95,5 MHz), Koszalin (95,4 MHz), Kraków (107,0 MHz), Lublin (106,1 MHz), Łódź (97,9 MHz), Olsztyn (94,7 MHz), Płock (90,4 MHz), Poznań (107,4 MHz), Rzeszów (97,1 MHz), Szczecin (95,7 MHz), Siedlce (91,3 MHz), Warszawa (104,4 MHz), Wrocław (101,5 MHz), Zielona Góra (95,3 MHz).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.