Rusza nowa kampania firmy OSRAM – LEDukacja – Portal PR - 24PR
Rusza nowa kampania firmy OSRAM – LEDukacja

11.03.2016 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Energooszczędność, innowacja, technologia, design i nastrój – oto słowa klucze, które określają najnowszą kampanię edukacyjną firmy OSRAM. Pod hasłem LEDukacja będą prowadzone działania, z których dowiemy się, dlaczego lampy LED stają się coraz częściej wybieranymi źródłami światła, jakie są ich zalety i na co zwracać uwagę podczas zakupów.

http___www.komunikado.pl_upload_press_74c1405 (2)

Lampy LED z oferty firmy OSRAM to szeroki wachlarz produktów oświetleniowych, które nie tylko dają światło o ciepłej barwie, tworzące atmosferę i do pracy i do relaksu, lecz także dekorują wnętrza, stając się nieodłącznym elementem domu. Do tego lampy te są bardzo trwałe, energooszczędne i bezpieczne dla zdrowia.

Czego zatem więcej wymagać od nowoczesnego światła? Technologia LED na naszych oczach zdobywa rynek, warto więc odkryć jej tajniki, stworzyć przewodnik po tym świetlnym świecie, z którego dowiemy się, jakie produkty wybierać i jakie rozwiązania stosować do konkretnych pomieszczeń oraz co jest teraz na czasie. Po świecie LED pomoże nam się poruszać nowy serwis – www.ledukacja.pl. Jest to miejsce, które w przejrzysty sposób wprowadzi nas w temat nowoczesnego oświetlenia. Znajdziemy tu ciekawe filmy, które w pigułce zaprezentują najistotniejsze informacje na temat zalet lamp LED oraz korzyści z ich użytkowania. W serwisie znajdziemy też rekomendacje produktów, które będziemy mogli kupić online.

Kampania LEDukacja to jednak nie tylko nowy serwis internetowy. To szersza akcja, która potrwa kilka miesięcy i przypomni o tym, jak ważne jest światło w naszym życiu i jak istotne jest to, by wybierać najlepsze jakościowo rozwiązania oświetleniowe. Podczas kampanii porozmawiamy o ekologii, innowacji oraz bezpieczeństwie – pojęciach nieodłącznie związanych z zaawansowanymi technikami oświetlenia. Lampy LED to nie tylko oszczędność nawet do 90% energii elektrycznej i imponujący bilans ekologiczny, lecz także doskonały współczynnik oddawania barw i szeroki kąt rozsyłu światła. Możemy być pewni, że kupując lampy OSRAM, wybieramy najwyższą jakość oraz komfort i bezpieczeństwo użytkowania. Produkty OSRAM to szeroki asortyment, z którego każdy wybierze coś dla siebie, a do tego gwarancja trwałości nawet do 25 lat i pewność solidnego wykonania oraz wytrzymałej konstrukcji.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.