Saatchi&Saatchi London, Papaya Films i Toyota w służbie nowej generacji SUV! – Portal PR - 24PR
Saatchi&Saatchi London, Papaya Films i Toyota w służbie nowej generacji SUV!

02.03.2016 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Na targach motoryzacyjnych w Genewie Toyota zaprezentowała swój najnowszy model SUVa: C-HR. Do niedawna był to jedynie projekt koncepcyjny – teraz to największa konkurencja m.in. crossovera Nissana Juke’a. To jednak nie jedyna premiera na tych targach. Globalną reklamę samochodu przygotował polski dom produkcyjny: Papaya Films.

Targi motoryzacyjne w Genewie to prestiż, tradycja i wielka historia czterech kółek (choć regulamin mówi, że samochód może być trzykołowy). Od 1905 roku zaprezentowano tam miliony pojazdów, które tworzyły podwaliny dzisiejszej motoryzacji, a największe koncerny prześcigały się w designie i projektach swoich maszyn. Dzisiaj wydarzenie prezentuje futurystyczną wizją samochodów ekonomicznych, oszałamiających wyglądem i wykorzystujących najnowocześniejsze zdobycze techniki.

Premierę wczoraj miał nie tylko sam samochód, ale też globalna reklama nowej C-HR, wyprodukowana przez Papaya i 76 Ltd. Współpraca polskiego domu i japońskiej marki to nie przypadek – Papaya ma już za sobą pracę przy filmach dla modelu Camry i nowego Avensis. Film powstał na zlecenie agencji Saatchi&Saatchi London. Reżyserami spotu są Yann Secouet (który pracował m.in. dla BMW, Garmina i także Toyoty) i David Mould (współpracujący m.in. z Hondą), którzy razem z ekipą pracowali przez trzy dni zdjęciowe w Warszawie. Aby utrzymać auto w tajemnicy przed premierą całość nagrywana była w zamkniętych lokacjach.
„To jest styl życia, zabawa, radość z jazdy” Yann Secouet, reżyser

„Całkowicie nowa technologia, całkowicie nowy design” Alex Nicholson, Saatchi & Saatchi London

„Główna idea jest taka, żeby jak najbardziej efektownie pokazać nowy samochód, który jest najważniejszą premierą Toyoty w ostatnich 10 latach” Wojtek Skiba, Papaya

Nowy model C-HR i promujący go spot zostały zaprezentowane 1 marca.
Papaya jest niezależnym domem produkcyjnym, który specjalizuje się w produkcji contentu, filmów reklamowych, fabularnych oraz teledysków. Papaya realizuje swoje produkcje na całym świecie, prowadząc równocześnie biura w Warszawie i Londynie. Jest pomysłodawcą
i organizatorem konkursu dla młodych twórców Papaya Young Directors.
Więcej informacji:
papaya-films.com
papayayoungdirectors.com

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.