SsangYong sponsorem tytularnym cyklu Eliminator MTB 2016 – Portal PR - 24PR
SsangYong sponsorem tytularnym cyklu Eliminator MTB 2016

02.03.2016 Kategoria: sponsoring. Autor: admin

Znamy już kalendarz cyklu miejskich sprintów rowerowych Eliminator MTB, który w tym roku doczekał się partnera motoryzacyjnego. Została nim koreańska marka samochodowa SsangYong.

Lublin_start (003)

Za dwa miesiące wystartuje tegoroczny cykl miejskich sprintów rowerowych, a organizatorzy imprezy już teraz mają dla nas dwie niezwykle ciekawe informacje: ostateczne daty i lokalizacje zawodów, oraz nowego sponsora. Udało nam się pozyskać partnera motoryzacyjnego, będącego równocześnie sponsorem tytularnym imprezy. To dla nas duże wsparcie, a także wyróżnienie, gdyż niewiele imprez kolarskich w Polsce może pochwalić się partnerem z branży samochodowej – mówi Grzegorz Miedziński, główny organizator cyklu. Warto również dodać, że koreańska marka będzie obecna na innych imprezach organizowanych przez Active Group, czyli „Enduro MTB Series by Kellys” i wspieranych przez firmę Akademickich Mistrzostwach Polski w MTB. Współpraca zakłada m.in. obecność z pojazdami demonstracyjnymi na każdym z wyścigów. Zatem wszyscy uczestnicy jak i kibice będą mieli okazję z bliska zapoznać się z tymi nowoczesnymi i niezwykle przystępnymi cenowo samochodami. Będzie też możliwość wygrania cennych nagród, ale o tym za kilka tygodni. Czemu doszło do współpracy wyjaśnia Mariusz Jakimiuk z SsangYong Motors Polska. SsangYong wspiera aktywność fizyczną, dlatego „Eliminator MTB” jest kolejną imprezą, którą objął swoim wsparciem. Ponadto impreza rozwija się i ma znaczący zasięg w mediach. Ma to duże znaczenie, gdyż wczoraj na targach motoryzacyjnych w Genewie zaprezentowany został najnowszy model marki – SsangYong XLV – SUV segmentu B z bardzo dużą przestrzenią ładunkową. Mamy nadzieję, że dzięki współpracy w ramach Eliminatora MTB i Enduro MTB Series uda nam się wypromować naszą nowość wśród aktywnych osób – dodaje przedstawiciel marki. Dzięki temu z ofertą SsangYong będzie można zapoznać się podczas kolejnych wyścigów cyklu:
1# Przemyśl (Rynek) – 2 maja
2# Kępno (Rynek) – 3 lipca
3# Lublin (Rynek) – 7 sierpnia
4# Chorzów (Park Śląski) – 21 sierpnia

Ponad 60 lat historii SsangYonga to opowieść o tworzeniu lepszej przyszłości oraz o przekraczaniu granic i mierzeniu się z wyzwaniami. Jako czołowy producent samochodów w Korei, SsangYong od momentu swojego założenia w 1954 r. spotyka się z wyrazami szacunku za swoją wyrafinowaną stylistykę i wyjątkowe osiągnięcia, które stały się możliwe dzięki niezwykle zaawansowanej inżynierii. SsangYong cieszy się ugruntowaną reputacją jako producent SUV-ów oraz samochodów turystycznych.

www.Eliminator-MTB.com www.facebook.com/EliminatorMTB

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.