Startuje wiosenna loteria „Super Expressu” – Portal PR - 24PR
Startuje wiosenna loteria „Super Expressu”

04.03.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

7 marca wystartuje nowa ogólnopolska loteria audioteksowa „Wiosenna Zdrapka Super Expressu”. Zabawa potrwa łącznie dwanaście tygodni, z których ostatnie dwa poświęcone będą na Wielkie Kumulacje. Czytelnicy „Super Expressu” będą mogli wygrać od 100 do 5 000 zł.

1-layout-FRONT (003)

Do udziału w loterii uprawniają bezpłatne personalizowane karty do gry, które zostaną pięciokrotnie dołączone do całego nakładu „Super Expressu”: 7 marca, 21 marca, 4 kwietnia, 18 kwietnia i 2 maja. Zadaniem uczestnika loterii jest zdrapywanie na swojej karcie liczb, które codziennie publikowane będą na łamach „Super Expressu”. Zdrapanie trzech jednakowych symboli w ramach jednego diagramu gwarantuje wygraną pieniężną przypisaną do tego diagramu.

„Wiosenna Zdrapka Super Expressu” ma przejrzysty i czytelny układ. Mechanizm gry daje Czytelnikom wielokrotną możliwość wygrania, ponieważ oprócz nagród gwarantowanych, będzie można grać w kumulacjach nagród niezgłoszonych.

Organizatorem loterii jest ZPR Media SA, wydawca „Super Expressu”. Szczegóły loterii opisane są w regulaminie zatwierdzonym przez Dyrektora Izby Celnej. Regulamin dostępny jest na stronie Se.pl .

Start „Wiosennej Zdrapki Super Expressu” promują spoty telewizyjne w TVP1, TVP2 i Telewizji Polsat oraz reklamy radiowe na antenie Polskiego Radia, Radia ESKA, Radia VOX MF, Radia WAWA oraz Eski ROCK. Kampanię przygotował Dział Marketingu „Super Expressu”. Za obsługę mobilną projektu odpowiada spółka Supermedia Interactive. Media zewnętrzne zakupił Starcom.

………………………………………………………………………………………………………………………
Dziennik „Super Express” wchodzi w skład Grupy Super Express, do której należą także: serwis internetowy Se.pl, wydania zagraniczne „Super Expressu”, aplikacje mobilne oraz liczne wydawnictwa tematyczne. Redaktorem naczelnym Grupy Super Express jest Sławomir Jastrzębowski.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.