„Travel by Air France” – przewodnik online i konkurs fotograficzny – Portal PR - 24PR
„Travel by Air France” – przewodnik online i konkurs fotograficzny

08.03.2016 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Linia Air France uruchomia inspirujący przewodnik internetowy „Travel by Air France” travelby.airfrance.com i zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym „Perspectives”

– na pokazanie swojego miasta w niecodzienny sposób. Prace można nadsyłać tylko do 15 marca br., a najlepsze obrazy zostaną pokazane na wystawie w Paryżu. Szczegóły na stronie www.perspectivesbyairfrance.com.

travelby.Air_France (003)

Miejscowi źródłem inspiracji
Najnowszy przewodnik online travelby.airfrance.com (angielska wersja serwisu na http://www.airfrance.fr/travel-guide) jest praktycznym narzędziem ułatwiającym planowanie podróży w wymarzonym miejscu. Blogerzy, dziennikarze oraz miejscowi, którzy uwielbiają swoje miasta – opisują mało znane, ale za to wyśmienite restauracje, urokliwe hotele i malownicze krajobrazy. Na początek znajdziemy praktyczne informacje na temat 89 kierunków, na których lata linia Air France. A następnie, każdego miesiąca będą się pojawiać opisy kolejnych miast z siatki francuskiego przewoźnika.

Oprócz porad użytkownicy mają do dyspozycji osobisty dziennik podróży, który umożliwia im porządkowanie i pobieranie wybranych treści. Mogą także dokonywać rezerwacji lotniczych bezpośrednio ze strony travelby.airfrance.com, która dostępna jest w języku francuskim i angielskim (angielska wersja serwisu na http://www.airfrance.fr/travel-guide).

Weź udział w wyjątkowym konkursie fotograficznym!
Z okazji uruchomienia serwisu travelby.airfrance.com, Air France ogłosił konkurs fotograficzny „Perspectives”, który potrwa do 15 marca. Zadanie konkursowe zachęca do dzielenia się wizją swojego miasta marzeń poprzez wysyłanie zdjęć ulubionych miejsc. Może to być zarówno miejsce zamieszkania, jak i inny bliski sercu zakątek świata.

Internauci mogą również głosować online na najlepsze fotografie, a autorzy 100 najlepszych zdjęć otrzymają nagrody publiczności. Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane 22 marca na wystawie w Paryżu, a następnie będą pokazywane w salonikach Klasy Biznes na paryskim lotnisku im. Charles’a de Gaulle’a. Jury składające się z wybitnych postaci świata biznesu, fotografii, muzyki i kuchni przyzna nagrodę główną.

Aby wziąć udział w konkursie i sprawdzić, jakie nagrody można wygrać, wystarczy wejść na stronę www.perspectivesbyairfrance.com.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.