Twoja droga do kariery. Targi Pracy w Lublinie – Portal PR - 24PR
Twoja droga do kariery. Targi Pracy w Lublinie

11.03.2016 Kategoria: Targi. Autor: admin

Szukasz pracy, chcesz podnieść swoje kompetencje, a może nie wiesz jak założyć własną działalność gospodarczą? Z pomocą przychodzą Targi Pracy, 18 marca w Targach Lublin.

targi_pracy_plakat (003)

Targi Pracy, organizowane przez Targi Lublin oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie, umożliwiają bezpośrednie spotkanie firm rekrutacyjnych z osobami poszukującymi pracy. To także idealny czas, aby poznać wymagania, jakie stawiają pracodawcy potencjalnym pracownikom. Celem imprezy jest wyrównanie dostępu do rynku pracy osobom niezatrudnionym, zwrócenie uwagi na wsparcie bezrobotnych z różnych środowisk społecznych oraz przedstawienie możliwości podnoszenia kwalifikacji pracowników.

Swoją ofertę zaprezentują firmy zajmujące się konsultingiem i outsourcingiem usług IT, pośrednictwem pracy za granicą w Danii, Holandii i innych krajach, obsługą klientów dla globalnych marek, opieką osób starszych za granicą, a także pracą sezonową za granicą m.in. w Niemczech, Szwajcarii, Wielkiej Brytanii, Francji, Belgii i innych.

Swoją wiedzą na temat pracy w służbach mundurowych podzielą się eksperci z Wojskowej Komendy Uzupełnień, Nadbużańskiego Oddział Straży Granicznej czy Komendy Wojewódzkiej w Lublinie. Na wszelkie pytania dotyczące możliwych ścieżek kariery odpowiedzą także przedstawiciele powiatowych urzędów pracy i ochotniczych hufców pracy.
Zapraszamy na wykłady prowadzone przez doradców zawodowych z Wojewódzkiego Urzędu Pracy pt. „Czas na przedsiębiorczość” oraz „Pewnym krokiem do kariery”.
W tym samym czasie odbywają się Targi Edukacyjne oraz Targi Sprzętu Szkolnego
i Pomocy Dydaktycznych.
Szczegóły: www.praca.targi.lublin.pl.
Zapraszamy w piątek 18 marca w godzinach 9:00-15:00, Targi Lublin, ul. Dworcowa 11, hala A. Wstęp bezpłatny.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.