WĘGLOMAT – nowe narzędzie zakupowe – Portal PR - 24PR
WĘGLOMAT – nowe narzędzie zakupowe

02.03.2016 Kategoria: Biznes. Autor: admin

Do sieci sklepów DIY i FMCG firma Tani Opał wprowadza nowe narzędzie ułatwiające zakupy. Najnowsze, mobilne urządzenie bezzwłocznie zrealizuje zarejestrowane w nim zamówienie. Już nie tylko sklep internetowy i zakupy przy pomocy telefonu czy tabletu teraz,
weglomat_tani_opal__4_m (003)
również WĘGLOMATY ustawione w sklepach pozwolą jeszcze szybciej dostarczyć produkty węglowe „pod drzwi” Klienta.

Tani Opał Sp. z o.o.– lider rynku w produkcji i pakowaniu węgla oddaje do dyspozycji Klientów kolejne narzędzie ułatwiające zakup produktów opałowych. Do dotychczasowych, znanych kanałów dystrybucji takich jak: infolinia, sklep internetowy i możliwość zakupów w sieciach sklepów DIY i FMCG – dołącza kolejne narzędzie. Tym razem nietypowe i innowacyjne – WĘGLOMAT.

WĘGLOMAT, by nie trącić czasu
Już nie tylko bankomaty, wpłatomaty, biletomat, ale i WĘGLOMATY ułatwią nam codzienne funkcjonowanie. To one sprawią że „domowe ciepło” będzie dostępne jeszcze szybciej. Już nie tylko sklep internetowy, stacjonarny, czy infolinia, ale złożenie zamówienia bezpośrednio w WĘGLOMACIE zainstalowanym w sklepie pozwoli efektywniej zaopatrzyć Klienta w wybrany materiał opałowy.
Wyjątkowe urządzenie – WĘGLOMAT – ma za zadanie skrócić czas oczekiwania na złożenie zamówienia w sklepie. Klient pomija obowiązkowy dotąd kontakt z obsługą działu, zajmującą się rejestrowaniem zamówień. Klient oszczędza czas, nie tracąc go w długiej kolejce do pracownika sklepu. Nie czekając na obsługę marketu sam angażuje się w swój proces zakupowy. Własnoręcznie wpisuje niezbędne dane w WĘGLOMACIE. Po otrzymaniu smsa zwrotnego z numerem i kwotą zamówienia może już uregulować należność w kasie sklepu. I trudne zakupy opału może uznać za zakończone.
Aktualnie zamówienia w WĘGLOMATACH można już składać w sieci sklepów DIY i FMCG. Niebawem urządzenia zostaną zainstalowane w kolejnych miejscach handlowych.

WĘGLOMAT jak to działa?
WĘGLOMAT – to urządzanie mobilne wyposażane w specjalne oprogramowanie, oparte o platformę informatyczną sprzężoną z komunikacją telemetryczną.
Urządzenia pozwala osobiście złożyć zamówienie, które natychmiast przesyłane jest do obsługi firmy i niezwłocznie realizowane. Zaangażowanie się w zakupy procentuje, bo Klient „bierze sprawy w swoje ręce” i oszczędza czas. Nie wydatkuje go na bezczynne oczekiwanie w kolejce.
A jak proces realizacji zamówienia wygląda od środka? Po opłaceniu zamówienia w kasie sklepu zintegrowane z systemem moduły zapisują operację jako opłaconą. Wówczas ten sam system wskazuje jeden z 12. magazynów najbliższych miejscu wskazanej dostawy. Poinformowana za pomocą zintegrowanej aplikacji firma transportowa natychmiast rozpoczyna proces dostawy. Po 24 h, maksymalnie po 72 h zakupiony towar trafia „pod drzwi” osoby, która zamówiła opał w WĘGLOMACIE.

Więcej informacji na stronie: www.taniopal.pl

INFORMACJE O FIRMIE

Tani Opał Sp. z.o.o – to lider rynku europejskiego w produkcji i pakowaniu węgla oraz innych paliw stałych. Przedsiębiorstwo sukces w sprzedaży klientom indywidualnym zawdzięcza stosowaniu najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych oraz stałym badaniom, gwarantującym znakomitą jakość produktów. Tani Opał zapewnia całoroczną dostępność sztandarowych artykułów takich jak: ekogroszek, ekogroszek wysokoenergetyczny, kulki miałowe, węgiel orzech i węgiel brunatny. Spółka dysponuje skutecznym system zamówień i realizacji dostaw węgla na obszarze całego kraju. Aktualnie z usług firmy korzysta kilkaset składów opałowych zlokalizowanych w Polsce i całej Europie. Firma prowadzi również sprzedaż detaliczną za pośrednictwem sklepu internetowego. Tani Opał jako pierwszy w Polsce wprowadził sprzedaż swoich produktów w największych marketach budowlanych i spożywczych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.