Wiosenne podróżowanie dla dzieci do lat 6 za 0*zł z PolskiBus.com! – Portal PR - 24PR
Wiosenne podróżowanie dla dzieci do lat 6 za 0*zł z PolskiBus.com!

01.03.2016 Kategoria: Promocja. Autor: admin

W odpowiedzi na ogromne zainteresowanie promocją „Ferie Zimowe dla dzieci do lat 6 za 0 zł” oraz liczne prośby ze strony Pasażerów, PolskiBus.com przedłuża czas obowiązywania oferty aż do końca maja! Zasady pozostają bez zmian – jedyny koszt biletu dla dziecka to 1 zł opłaty rezerwacyjnej.

PolskiBus.com_Dzieci za 0 zł (003)
Czas trwania promocji, obejmujący zarówno możliwość zakupu biletów, jak i odbycie promocyjnych przejazdów to okres 1 marca do 31 maja 2016 roku. Promocja obejmuje podróże dla dzieci w wieku do 6 lat na wszystkich trasach krajowych w ramach siatki połączeń PolskiBus.com i PolskiBusGold.com.
„Zimowa promocja na bilety dla dzieci do 6 lat za 0 zł cieszyła się ogromnym powodzeniem wśród naszych Pasażerów. Otrzymaliśmy bardzo dużą liczbę próśb dotyczących jej przedłużenia, więc wychodząc naprzeciw oczekiwaniom postanowiliśmy wprowadzić wiosenną kontynuację tej wspaniałej oferty skierowanej do rodzin z małymi dziećmi! Wiosna obfituje w wiele idealnych okazji do podróżowania, dlatego wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami już teraz serdecznie zachęcamy rezerwowania bezpiecznych i komfortowych podróży z PolskiBus.com w najniższych cenach!” – powiedział Piotr Pogonowski, Dyrektor ds. Marketingu i Komunikacji PolskiBus.com.
Pora roku skłania do wyjazdów, przywitania pierwszych ciepłych dni nad morzem, odwiedzenia rodziny na Wielkanoc czy spędzenia majówki w górach, lecz czy jest coś bardziej zachęcającego od fantastycznych cenowych okazji? Od teraz wszystkie dzieci w wieku do 6 lat mogą odbyć podróż z PolskiBus.com i PolskiBusGold.com za symboliczną złotówkę opłaty rezerwacyjnej, podczas gdy sam bilet jest za 0 zł! Aby móc skorzystać z promocji, należy wybrać ulgę „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat” przy zakupie biletu dla dziecka za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie www.polskibus.com. Należy pamiętać, że promocyjne podróże można realizować w okresie od 1 marca do 31 maja 2016 roku. Rodzice i opiekunowie także mają szansę na bilety w niezwykle atrakcyjnej cenie, ponieważ ceny wszystkich biletów zaczynają się już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej!
Regulamin Promocji „Wiosenne podróżowanie dla dzieci do lat 6 za 0zł*!”
1. Promocja „Wiosenne podróżowanie dla dzieci do lat 6 za 0 zł” obowiązuje w okresie od 1 marca do 31 maja 2016 roku. Okres ten obowiązuje zarówno na zakup biletów, jak i podróże.
2. Koszt biletu promocyjnego to 0 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej.
3. Promocja dotyczy wyłącznie tras krajowych realizowanych przez PolskiBus.com i PolskiBusGold.com.
4. Z promocji mogą skorzystać dzieci do 6 roku życia (tj. do dnia ukończenia 6 roku życia).
5. W ramach jednej transakcji użytkownik może zakupić do 9 biletów.
6. Dziecko/grupa dzieci musi podróżować pod opieką osoby pełnoletniej (rodzica lub opiekuna). Dziecko bez opiekuna nie zostanie wpuszczone na pokład autokaru.
7. Zakupu biletu dla opiekuna/opiekunów należy dokonać oddzielnie.
8. Aby skorzystać z promocji, należy dokonać zakupu biletów za pomocą wyszukiwarki połączeń na stronie internetowej www.polskibus.com oraz www.polskibusgold.com zaznaczając w zakładce ULGI opcję „Komercyjna: 100% Dziecko do 6 lat”
9. Wejście do autokaru jest możliwe wyłącznie na podstawie okazania numeru rezerwacji – dzieci również musza go posiadać
10. Promocja ma charakter limitowany – do wyczerpania puli biletów.
11. Promocja dotyczy wyłącznie przejazdów indywidualnych, zaś nie dotyczy grup zorganizowanych.
* – koszt biletu wynosi 0 zł, aby wygenerować bilet należy jednak opłacić 1 zł opłaty rezerwacyjnej

PolskiBus.com
PolskiBus.com to polski przewoźnik autokarowy. W jego korzystnej cenowo ofercie pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić już od 1 zł + 1 zł opłaty rezerwacyjnej. Klienci powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.
PolskiBus.com obsługuje aż 23 trasy docierając do 36 polskich miast: Białegostoku, Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Kalisza, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Ostródy, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia, Płocka, Włocławka, Białej Podlaskiej, Ostrowa Wielkopolskiego, Łomży, Ostrołęki, Tarnobrzega, Elbląga, Siedlec, Piotrkowa Trybunalskiego, Skarżyska-Kamiennej, Suwałk, Augustowa, Mławy, Sandomierza, Sieradza i Zakopanego.
Ponadto PolskiBus.com obsługuje 6 europejskich lokalizacji: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń. Przewoźnik na polskim rynku jest obecny od czerwca 2011 r. Do tej pory przewiózł ponad 16 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. Fotele te mogą być również rozsuwane na boki. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.
Więcej informacji znajduje się na stronie www.polskibus.com lub na www.facebook.com/polskibus.Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.