ZTE OFICJALNYM PARTNEREM TECHNOLOGICZNYM KLUBU PIŁKARSKIEGO FC SEVILLA – Portal PR - 24PR
ZTE OFICJALNYM PARTNEREM TECHNOLOGICZNYM KLUBU PIŁKARSKIEGO FC SEVILLA

03.03.2016 Kategoria: sponsoring. Autor: admin

ZTE, producent i dostawca nowoczesnych urządzeń oraz innowacyjnych technologii telekomunikacyjnych, został sponsorem hiszpańskiego klubu piłkarskiego Sevilla Football Club, którego zawodnikiem jest czołowy piłkarz reprezentacji Polski – Grzegorz Krychowiak. ZTE wzmacnia swoją pozycję i zaangażowanie w Europie poprzez programy sponsoringowe, społeczne i edukacyjne.

ZTE zostało oficjalnym partnerem technologicznym hiszpańskiego klubu,
co oznacza m.in., że Sevilla Football Club będzie korzystać z innowacyjnych smartfonów ZTE. Zaangażowanie ZTE w sponsoring sportowy
na całym świecie przynosi coraz lepsze rezultaty i staje się kluczowym elementem budowania marki ZTE. Sevilla FC jest utytułowanym klubem z długą historią i wieloma rekordami na koncie. Oprócz wspólnej pasji do piłki nożnej, ZTE i Sevilla FC łączą podobne wartości. Klub z Sewilli koncentruje się nie tylko na nieustannym udoskonalaniu swojej działalności oraz osiąganych wynikach, ale również swoich fanach. Tak samo jak ZTE koncentruje się na użytkownikach swoich urządzeń.

„ZTE ma zaszczyt być Oficjalnym Partnerem Technologicznym Sevilla Football Club, jednego z największych i znanych zespołów piłkarskich na świecie” – powiedział Jacky Zhang, CEO ZTE EMEA i APAC. „Sevilla FC
i ZTE dzielą tę samą wizję i wartości, które doprowadziły nas w to miejsce, w którym jesteśmy dzisiaj: pasję, kreatywność, zaangażowanie, talent, a także nieograniczoną wyobraźnię.”

„Bardzo cieszymy się, że ZTE zaangażowało się we współpracę właśnie z Sevilla FC. Czołowym piłkarzem zespołu jest przecież jeden z liderów Reprezentacji Narodowej – Grzegorz Krychowiak.” – powiedział Chen Shiquan, Dyrektor Rynku Terminali w ZTE Poland. „Życzymy mu szybkiego powrotu do pełni sił po kontuzji, jak również tego by w nadchodzących finałach Euro 2016 przyniósł wiele radości wszystkim kibicom piłki nożnej w Polsce.”

Porozumienie ZTE i Sevilla FC zakłada m.in. wspólne zorganizowanie wielu dużych wydarzeń adresowanych do fanów. Oprócz obecności reklamowej na stadionie, fani Sevilla FC będą mieli dostęp do najświeższych informacji o produktach ZTE. Ponadto uzyskają możliwość uczestniczenia w wyjątkowych akcjach, w których będą mogli wygrać smartfony, bilety na mecze piłkarskie i materiały promocyjne zespołu.

„W imieniu Sevilla FC, jestem bardzo zadowolony i zaszczycony współpracą z jedną z wiodących firm technologicznych na świecie.” – powiedział Jose Castro Carmona, prezes Sevilli FC – „Jestem przekonany, że ta współpraca będzie niezwykle korzystna dla obydwu stron, dla naszych fanów i konsumentów na całym świecie.”

Więcej informacji można znaleźć pod linkiem: http://www.ztedevice.com/specialtopics/mwc_2016/.

O ZTE:
ZTE produkuje pełną gamę urządzeń mobilnych w tym telefonów komórkowych, tabletów, modemów USB i mobilnych hotspotów. ZTE współpracuje z ponad 320 największymi dostawcami i dystrybutorami w ponad 160 krajach na całym świecie. ZTE aspiruje również do bycia wiodącą marką w segmencie urządzeń 4G oraz ma ambicje kreować trendy
w segmencie smartfonów.
ZTE Poland od połowy 2005 roku z sukcesem wprowadza kolejne modele smartfonów, modemów
oraz routerów. ZTE Poland jest dostawcą sprzętu telekomunikacyjnego i rozwiązań sieciowych z kompletnym asortymentem, pokrywającym praktycznie wszystkie sektory telekomunikacji. Więcej na stronach:
www.ztepoland.pl
www.facebook.pl/ztepoland
www.twitter.com/ZTEPoland
www.youtube.com/user/ZTEPOLAND
www.plus.google.com/+ZtepolandPl/

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.