Galeria Katowicka nowym klientem 365 agencja – Portal PR - 24PR
Galeria Katowicka nowym klientem 365 agencja

28.04.2016 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Od kwietnia 2016 roku do grona klientów 365 PR, marki 365 agencja dołączyła Galeria Katowicka. Jedno z najbardziej innowacyjnych centrów handlowych w Europie powierzyło agencji obsługę z zakresu public relations.

W ramach umowy, zespół 365 PR będzie odpowiedzialny za działania media relations, wsparcie kreatywne przedsięwzięć realizowanych przez Galerię Katowicką oraz współpracę z partnerami. W ramach wsparcia procesów PR agencja prowadzi także biuro prasowe Galerii – zarówno na stronie klienta (http://galeriakatowicka.eu/pressroom-2/), jak i w domenie 365 agencja (http://media.365agencja.pl/clients/3057).

Galeria Katowicka mieści się w ścisłym centrum Katowic i jest unikalnym kompleksem komunikacyjno – komercyjnym. Galerię Katowicką odwiedza miesięcznie ponad milion Klientów. Do ich dyspozycji został oddany dwupoziomowy podziemny parking dla 1 200 samochodów. Galeria Katowicka jest połączona bezpośrednio z dworcem kolejowym i podziemnym terminalem autobusowym komunikacji miejskiej. Galeria Katowicka została otwarta 18 września 2013 r.

Właścicielem Galerii Katowickiej jest firma Meyer Bergman, za zarządzanie, codzienne funkcjonowanie obiektu oraz kwestie związane z wynajmem powierzchni handlowej odpowiada spółka Apsys Polska.

Galeria Katowicka jest kolejną marką, dla której pracują specjaliści 365 agencja. Dotychczas agencja obsługiwała m.in. Oknoplast, TEEKANNE Polska i FoodCare. Firma odpowiada również za komunikację w Social Mediach marek Frugo, Black Energy Drink i Bracia Koral.

Umowa została podpisana na okres 1 roku. Agencja została wybrana w przetargu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.