Institut Esthederm w Aliganza Fashion Agency – Portal PR - 24PR
Institut Esthederm w Aliganza Fashion Agency

27.04.2016 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Institut Esthederm to ekskluzywna francuska marka, oferująca rewolucyjne kosmetyki łączące w sobie siłę biologii i kosmetologii. Dołączyła do grona klientów Aliganza Fashion Agency wraz z początkiem kwietnia. Institut Esthederm to wywodząca się z Francji marka,

którą w 1978 roku założył Jean-Noël Thorel – farmaceuta, biolog oraz specjalista w dziedzinie biologii komórkowej. Ponad 35 lat badań zaowocowało zindywidualizowanymi metodami pielęgnacji skóry twarzy i ciała, w postaci specjalistycznych zabiegów gabinetowych oraz kosmetyków na bazie opatentowanej wody komórkowej – Cellular Water. Od początku kwietnia 2016 roku agencja Aliganza jest odpowiedzialna za działania z zakresu kontaktu z mediami, prowadzenia biura prasowego, PR-u produktowego, współpracy z celebrytami oraz projektów specjalnych. Obsługą klienta zajmie się zespół pod opieką Magdy Domaciuk. Aliganza Fashion Agency jest pierwszą w Polsce agencją komunikacji 360 stopni, specjalizującą się w obsłudze rynku branży lifestyle, mody oraz beauty. Agencja działa na rynku od 2000 roku. Swoim Klientom oferuje usługi z zakresu kompleksowych strategii komunikacyjnych oraz marketingowych, celebrity endorsement, działań w social media oraz eventów.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.