„Moje Gotowanie” przedstawia wydanie specjalne „Na Truskawki!” – Portal PR - 24PR
„Moje Gotowanie” przedstawia wydanie specjalne „Na Truskawki!”

27.04.2016 Kategoria: Kulinaria. Autor: admin

Już 29 kwietnia ukaże się na rynku nowe wydanie specjalne magazynu „Moje Gotowanie” – „Na truskawki!”
Jest to już trzecie w tym roku wydanie specjalne magazynu „Moje gotowanie” wydawanego przez Burdę International Polska, która stale rozwija swoją platformę kulinarną.

okl (003)

W wydaniu czytelnicy znajdą wiele przepisów na słodkości z truskawkami takie jak serniki, babeczki, lody czy musy, ale również na truskawki w wydaniu wytrawnym. Pasuję one doskonale do serów, wołowiny szparagów czy szpinaku.
Pysznym przepisom towarzyszy piękny, świeży layout, który podkreśla lekkość i luksusowy charakter magazynu.
„Moje Gotowanie Wydanie Specjalne – Na Truskawki!” liczy 100 stron i ukaże się w nakładzie 19 tys. egz. w cenie 9,90 zł
Wydanie wspiera ogólnopolska kampania promocyjna w Internecie (www.kobieta.pl, www.mojegotowanie.pl, www.przyslijprzepis.pl,), w punktach sprzedaży HDS i Empik, działania w mediach społecznościowych, a także akcje mailingowe oraz promocja w tytułach wydawanych przez Burda International.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.