„Nela i tajemnice świata” – w Radiu dla Ciebie rusza audycja Neli Małej Reporterki – Portal PR - 24PR
„Nela i tajemnice świata” – w Radiu dla Ciebie rusza audycja Neli Małej Reporterki

28.04.2016 Kategoria: media. Autor: admin

Już 8 maja br. na antenie RDC pierwsze wydanie autorskiego programu Neli Małej Reporterki. W każdą niedzielę między godziną 12:00 a 13:00, najmłodsi miłośnicy dalekich wypraw będą mogli posłuchać o najciekawszych przygodach małej podróżniczki i razem z nią odkrywać tajemnice świata.

Nela w RDC (003)

W czasie audycji będzie można posłuchać podróżniczych opowieści z różnych zakątków świata. Mała autorka przeniesie słuchaczy w odległe krainy, opowie m.in. o wyprawach do Azji, Ameryki Południowej oraz Afryki. „Do tej pory często występowałam w radiu, ale jako gość. Nie mogę się już doczekać mojej pierwszej audycji. Będą goście, niespodzianki i dużo atrakcji” – tak o swoim radiowym debiucie mówi Nela.

Nela Mała Reporterka jest 10-letnią jest podróżniczką, autorką książek dla dzieci (m.in. „10 niesamowitych przygód Neli”, „Nela na 3 kontynentach, podróże w nieznane”, „Nela i tajemnice świata”, „Nela na tropie przygód”, „Śladami Neli. Przez dżunglę, morza i oceany”) oraz bohaterką serii przygodowych reportaży filmowych emitowanych w TVP ABC. Już niebawem, pod patronatem Radia dla Ciebie, ukaże się najnowsza książka z łamigłówkami dla dzieci pt. „Zabawy z Nelą. Tajemnice i zagadki”.

RDC czeka na listy i pytania od dzieci – na wybrane z nich Nela odpowie w czasie audycji. Adres: Radio dla Ciebie, ul. Myśliwiecka 3/5/7, 00-459 Warszawa – z dopiskiem „Nela Mała Reporterka”.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.