Nikon mecenasem Grand Press Photo 2016 – Portal PR - 24PR
Nikon mecenasem Grand Press Photo 2016

28.04.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Firma Nikon Polska kolejny rok z rzędu została mecenasem Grand Press Photo – prestiżowego konkursu fotograficznego organizowanego przez miesięcznik „Press”. Jego celem jest promowanie polskiej fotografii prasowej i podnoszenie jej jakości.

Grand Press Photo to konkurs skierowany do zawodowych fotoreporterów pracujących w redakcjach prasowych czy agencjach fotograficznych oraz freelancerów. Konkurs wyróżnia się fachowym jury, którego przewodniczącym jest co roku laureat World Press Photo. Dotychczas byli to m.in. Francesco Zizola, Claus Bjorn Larsen, Jean-Marc Bouju, Finbarr O’Reilly, Paul Hansen czy Christopher Morris. W skład jury wchodzą również polscy zawodowi fotoreporterzy i fotoedytorzy. Jest to 12. edycja konkursu.

Nikon Polska jest mecenasem Grand Press Photo już po raz piąty. W tegorocznej edycji konkursu firma przyzna specjalną, dodatkową nagrodę o wartości 5 tys. zł dla autora wybranego zdjęcia.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.