El Padre zrealizowało Galę SUPERBRANDS – Portal PR - 24PR
El Padre zrealizowało Galę SUPERBRANDS

23.05.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

17 maja 2016 roku odbyła się Gala X jubileuszowej edycji Superbrands. Agencja El Padre było odpowiedzialna za realizację tego wydarzenia.

Wręczanie_Nagród (003)
Podczas uroczystej gali przedstawiciele 42 najsilniejszych marek na polskim rynku odebrali statuetki Superbrands. Nagroda honorowa za szczególne zasługi dla promocji marki „Polska” w świecie trafiła w ręce Agnieszki Radwańskiej, a statuetkę Culture.pl Superbrands, przyznawaną twórcom, którzy najskuteczniej wspierają obecność polskiej kultury za granicą, otrzymali: Mariusz Treliński i Boris Kudlička.
Galę zorganizowaną w siedzibie Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN poprowadziły: Nina Kowalewska-Motlik i Alicja Resich-Modlińska. Dla gości wystąpił duet: Kasia Stankiewicz (śpiew) i Aleksander Dębicz (fortepian).
Agencja El Padre odpowiadała za kompleksową realizacją wydarzenia w tym m.in. za kreację, oprawę scenograficzną, przygotowanie animacji, multimedia, nagłośnienie, catering, nadzór realizacyjny i produkcyjny.

Projekt Superbrands jest obecny w Polsce od 2004 roku. W każdej edycji wyłaniani są liderzy wśród marek biznesowych i konsumenckich. Tytuły Superbrands przyznawane są na podstawie wyników corocznych niezależnych badań rynku oraz głosów tzw. Rady Marek – niezależnego gremium ekspertów w dziedzinie marketingu, reklamy i brandingu.

*****************************************************************
El Padre – to spółka działająca w obszarze eventów, ambientu i BTL.
Aktualnie El Padre pracuje m.in. z firmami: Rossmann, Henkel, Somfy, PGE, Nationale Nederlanden, Granaria, Legia Warszawa, Enel-Med, Boehringer Ingelheim, NC+, Euromedic, PKM DUDA, Kino Polska, Peugeot Polska, Toyota Motor Poland (Lexus), PESA, Fundacja im. Kazimierza Deyny, Ministerstwo Infrastruktury. Spółka jest członkiem założycielem Klubu Agencji Eventowych przy SAR, członkiem stowarzyszenia Event Marketing Institute i jedną z najbardziej cenionych agencji eventowych w Polsce.
W roku 2016 agencja otrzymała nagrodę w kategorii Organizator w konkursie Osobowość Roku MICE Poland. W roku 2014 firma zdobyła dwie nagrody w konkursie MP Power Awards w kategoriach Kampania Zintegrowana oraz Aktywny Outdoor. W roku 2013 firma zdobyła nagrodę MP Power w kategorii Meeting Planner – Agencja Eventowa. Rok 2012 to nagroda w kategorii Organizator w konkursie Osobowość Roku MICE Poland. W 2010 roku agencja została wyróżniona i nagrodzona w konkursie Golden Arrow w kategorii Experiential Marketing – Ambient. Firma dwukrotnie była wybierana Eventową Firmą Miesiąca, otrzymała nagrodę w kategorii Firma Roku „Eventy” Gali OOH! Awards w 2009 roku. W 2008 roku otrzymała tytuł „BizTrendy 2008” w konkursie organizowanym przez miesięcznik Business Media (kategoria „Eventy/miejsca”).

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.