endorfina events dla EKSTRAKLASY już po raz czwarty! – Portal PR - 24PR
endorfina events dla EKSTRAKLASY już po raz czwarty!

23.05.2016 Kategoria: Imprezy. Autor: admin

Blisko 800 osób wzięło udział w uroczystej Gali Ekstraklasy, oficjalnie zamykającej piłkarski sezon 2015/2016. Gala odbyła się 16 maja na Torze Wyścigów Konnych Służewiec w Warszawie. Uroczystość poprzedzona została Ceremonią Wręczenia Trofeum na Stadionie Legii 15 maja. Oba wydarzenia odbyły się przy kreacyjnym i logistyczno-produkcyjnym udziale endorfina events. Tegoroczna Gala jest czwartą z kolei organizowaną przez agencję.

13254289_10157132348715314_5789676033331734735_n (003)

W otoczeniu scenografii inspirowanej identyfikacją wizualną Ekstraklasy, po ostatnim meczu ligowym na Stadionie Legii w Warszawie, wręczone zostało przedstawicielom klubu Legia Warszawa trofeum Mistrza Polski 2016. Równolegle na stadionie w Gliwicach przyznano zespołowi Piast Gliwice oraz Zagłębie Lublin medale za II i III miejsce w lidze.

Gala Ekstraklasy, podczas której ogłoszono tegorocznych zwycięzców w kategoriach: odkrycie, trener, bramkarz, obrońca, pomocnik i napastnik sezonu, to przede wszystkim ukoronowanie pełnego emocji sezonu. Nominowani wyłonieni zostali przez dziennikarzy sportowych i ekspertów, zaś wyboru zwycięzców dokonali sami zawodnicy klubów Ekstraklasy. W Gali – jak co roku – wzięły udział kluczowe postaci Polskiego świata piłki nożnej.

Po rozpoczęciu części nieoficjalnej wydarzenia, muzyczną oprawę wieczoru zapewnił Dj Wilk, którego remiksom towarzyszył Live Act w wykonaniu Buslava na saksofonie i wokalistki Georginy Tarasiuk.

Ze względu na wymagający format transmitowanej na żywo uroczystości, szczególne wyzwanie stanowiło przygotowanie oprawy scenograficznej i wizualnej wydarzenia odpowiadającej standardom formatów telewizyjnych oraz pogodzenia go ze ścisłym harmonogramem imprezy. endorfina events miała okazję koordynować pracę ekip telewizyjnych, produkcyjnych, a także technicznych współpracujących podczas Gali.

Tegoroczna Gala to czwarta z rzędu Uroczystość Ekstraklasy organizowana przez endorfina events.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.