Jedynka Fasadowa w kampanii radiowej – Portal PR - 24PR
Jedynka Fasadowa w kampanii radiowej

23.05.2016 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Rozpoczyna się kolejna fala kampanii radiowej pod hasłem „Jedynka zawsze da radę”. W kolejnych jej etapach promowane są inne grupy produktów, od 20 maja wspierana będzie Jedynka Fasadowa.

W spocie podkreślane są kluczowe cechy produktu: ponad 200 barw, trwałość i odporność na czynniki atmosferyczne, łatwość malowania oraz przystępna cena. Kampania prowadzona jest w stacjach radiowych wchodzących w skład grupy RMF oraz EUROZET. Za kreacje odpowiada Studio ZET, zakupem mediów zajął się dom mediowy OMD.

– Farba Jedynka Fasadowa stanowi atrakcyjną propozycję dla wszystkich poszukujących skutecznego sposobu na estetyczne i trwałe pomalowanie elewacji. Produkt ten jest dostępny w szerokiej palecie kolorów, w której z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jak w przypadku całej rodziny Jedynka, dużym atutem tej farby jest też łatwość malowania i przystępna cena. Jakość produktów tej marki została w tym roku po raz kolejny potwierdzona bezpośrednio przez konsumentów, co znalazło odzwierciadlenie w przyznaniu Jedynce godła Konsumencki Lider Jakości 2016 – komentuje Ewa Domin-Glińska, kierownik marki Jedynka.

Jedynka Fasadowa to ekologiczna farba o matowym wykończeniu zapewniająca długotrwały efekt dekoracyjno-ochronny. Farba ta daje idealną przyczepność do podłoża i prawidłową mikrowentylację pomalowanej powierzchni. Jest też wysoko ceniona za zapewnianie efektu jednolitej powłoki, bez widocznych smug od wałka. Jedynka Fasadowa może być bawiona na 237 kolorów. Jest dostępna jest w pojemnościach 0,9l, 2,7l i 9l.
***
Jedynka to rodzina produktów do dekoracji i ochrony różnego rodzaju powierzchni: ścian, drewna, metalu i elewacji. Są one stworzone dla osób poszukujących prostych rozwiązań, by móc samodzielnie wykończyć mieszkanie, zrobić remont czy też wykonać prace związane z dekoracją i ochroną różnych powierzchni zewnętrznych. Wszystkie farby, emalie i impregnaty sygnowane marką Jedynka są produktami o potwierdzonej jakości, którymi maluje się sprawnie i bez niespodzianek.
Jedynka to polska marka, obecna na rynku od 1999 roku, która szybko zyskała uznanie konsumentów. Obecnie należy do Tikkurila Polska SA. Więcej informacji na temat produktów marki Jedynka znaleźć można pod adresem www.farbyjedynka.pl.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.