Konkret PR zajmie się komunikacją marki gb – Portal PR - 24PR
Konkret PR zajmie się komunikacją marki gb

23.05.2016 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Agencja Konkret PR z dniem 1 marca br. rozpoczęła współpracę z firmą gb, która należy do holdingu Goodbaby International podobnie jak CYBEX, który od zeszłego roku znajduje się w portfolio klientów Agencji.

Agencja odpowiada za kontakt z mediami oraz doradztwo wizerunkowe. Realizacja projektu obejmuje działania media relations, social media oraz działania eventowe.

Obsługą Klienta zajmie się dział lifestyle.

Gb to rewolucyjna marka tworząca produkty jutra dla dzisiejszych rodziców. Od września 2015 gb przełamuje tradycyjne zasady projektowania, aby dać rodzicom żyjącym w miastach wysokiej jakości wózki oraz foteliki samochodowe na każdy dzień.
Konkret PR świadczy usługi z zakresu media relations, komunikacji wewnętrznej, zarządzania sytuacjami kryzysowymi, organizacji wydarzeń specjalnych i eventów oraz projektów społecznej odpowiedzialności biznesu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.