Pizza Hut Express – nowe otwarcia jeszcze w maju – Portal PR - 24PR
Pizza Hut Express – nowe otwarcia jeszcze w maju

23.05.2016 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Pizza Hut inwestuje w rozwój swojego biznesu w Polsce. Po udanym, ubiegłorocznym debiucie konceptu Pizza Hut Express, marka postanowiła otworzyć kolejne lokale tego formatu. W maju sieć pizzerii uruchomi 4 punkty w trzech miastach Polski. Koncept będzie rozwijany w nadchodzących miesiącach.

Do tej pory restauracje nowego formatu mieściły się w Bielsku-Białej i we Wrocławiu (dwa lokale). W najbliższym czasie nowych punktów Pizza Hut Express poszukiwać możemy w Galerii Auchan
i Galerii Morena w Gdańsku, CH Gemini Park w Tarnowie i CH Sadyba Best Mall w Warszawie. Wyróżnikiem sieci Express jest możliwość obserwowania przez klienta procesu przygotowania zamówionego dania – od skomponowania pizzy, do jej wypieku – i to w zaledwie 5 minut. Format jest odpowiedzią na potrzeby konsumentów, która realizuje pomysł na świeżą i szybko podaną pizzę z pieca.

– Stale wzrastające tempo życia sprawia, że częściej odwiedzamy lokale gastronomiczne, ale też świadomie je wybieramy. Chętniej odwiedzamy takie miejsca, których oferta bazuje na świeżych i wysokiej jakości składnikach. Pizza Hut Express to koncept, który jest odpowiedzią na te oczekiwania – mówi Aleksander Pałka, Kierownik konceptu Pizza Hut Express. Faza testowa pokazała duży potencjał formatu Express, szybkie osiągnięcie poziomu rentowności i korzystny zwrot na zainwestowanym kapitale, stąd decyzja o kolejnych otwarciach w innych miastach Polski.

W ofercie Pizza Hut Express dostępnych jest pięć najpopularniejszych smaków z menu restauracji Pizza Hut. Są to Margherita, Pepperoni, Hawajska, Farmerska, Prosciutto e rucola. Wszystkie podawane na klasycznym, cienkim cieście. Klienci będą mogli również skomponować własną pizzę z wybranych przez siebie składników oraz wzbogacić ją o ser zawijany w brzegach, dzięki czemu danie będzie jeszcze lepsze. Co ważne, pizze w rozmiarze 23 cm średnicy, czyli optymalne na jednorazowy posiłek, będą oferowane w przystępnej cenie od 9,95 do 16,95 zł.

***
Informacja o AmRest
AmRest Holdings SE (AmRest, WSE: EAT) jest największą niezależną firmą prowadzącą sieci restauracji w Europie Środkowo-Wschodniej. Od 1993 roku Spółka rozwija portfolio wyśmienitych marek, liderów w swoich kategoriach, takich jak KFC, Pizza Hut, Burger King i Starbucks w oparciu o franczyzę i współpracę typu joint venture. AmRest jest właścicielem marki La Tagliatella, która rozwijana jest zarówno przez restauracje zarządzane przez Spółkę, jak i poprzez franczyzę. W portoflio marki są również dwie doskonale prosperujące chińskie marki: Blue Frog i KABB.
Obecnie AmRest zarządza ponad 900 restauracjami w segmencie restauracji szybkiej obsługi (Quick Service Restaurants) i restauracjami z obsługą kelnerską (Casual Dining Restaurants). Każdego dnia ponad 23 tysiące pracowników AmRest w 12 krajach, poprzez naszą kulturę „Wszystko Jest Możliwe!”, dostarcza wyśmienite smaki oraz wyjątkową obsługę po przystępnej cenie.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.