Tiger w letnim klimacie – Portal PR - 24PR
Tiger w letnim klimacie

23.05.2016 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Lato to czas Tygrysa – poluje na wakacyjne szaleństwa i oryginalne smaki. Dlatego na czas letnich imprez, przygód i wyzwań TIGER wprowadza dwa unikatowe orzeźwiające koncepty produktowe. Nowe warianty smakowe sprawdzą się zarówno w miejskiej dżungli jak i na tropikalnej plaży.

TIGER Nature
TIGER dobrze wie, że lato w głównej mierze składa się naturalnej porcji wrażeń i chilloutu. Dlatego właśnie w wakacyjnej ofercie znalazły się dwie wyjątkowe propozycje – dla szukających naturalnego pobudzenia i dla miłośników pozytywnej mocy ziół.
TIGER NATURE to napój energetyczny zawierający składniki naturalnego pochodzenia, bez dodatku cukru. W swoim składzie posiada m.in. 40% soku jabłkowego (dzięki czemu jest orzeźwiający jak cydr), a także naturalną kofeinę. To idealny wybór dla każdego, kto dba o zdrowie i potrzebuje naturalnej porcji orzeźwienia.
TIGER REGGAE z kolei ma moc wprowadzania w dobry nastrój o każdej porze dnia i nocy. Posiada orzeźwiający smak limonki i zawiera ekstrakty z ziół takich jak schizandra, męczennica, piołun. Jest idealny na letnią imprezę, bo zapewnia energię i wprawia w dobry humor rodem z Jamajki.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.