A KUKU otworzy swój pierwszy sklep w Agorze Bytom – Portal PR - 24PR
A KUKU otworzy swój pierwszy sklep w Agorze Bytom

02.06.2016 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Pierwszy w Polsce sklep z zabawkami A KUKU wzmocni ofertę największej galerii handlowej w Bytomiu. Wyróżnikiem będzie profesjonalne doradztwo, a także strefy z wygodnym podziałem tematycznym. Otwarcie planowane jest na początek lipca 2016 roku, ale przedsmak oferty klienci mogą poznać już dziś.

AB_A_KUKU_2 (003)

A KUKU zaproponuje zabawki dla dzieci do 12. roku życia. Oferta będzie odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy stawiają na wysoką jakość kupowanych produktów oraz obsługi. Eksperci w fachowy sposób zaproponują zabawkę na każdą okazję, a autorski koncept, którego podstawą będzie nowoczesny design i dedykowane strefy produktowe, ułatwi zakupy.

– Zabawki pomagają dzieciom rozwijać wyobraźnię, spostrzegawczość, zręczność, ale przede wszystkim muszą być dla nich bezpieczne. Dlatego skupiamy się na szeroko rozumianej jakości, która dotyczy zarówno towaru jak i profesjonalnego personelu – mówi Małgorzata Cych, manager marki A KUKU. – Całość uzupełni przytulny
i komfortowy wystrój, który uatrakcyjni pobyt w sklepie – dodaje.

Oficjalne otwarcie planowane jest na lipiec 2016 roku, jednak przedsmak oferty klienci mogą poznać już teraz. 24 maja w Agorze Bytom stanęła wyspa handlowa, która oferuje wybrane produkty A KUKU. W przyszłości marka planuje uruchomić sprzedaż przez internet. Chce także otwierać kolejne sklepy.

– Cieszymy się, że A KUKU rozpocznie swoją działalność w Agorze Bytom. Nowa umowa potwierdza ogromny potencjał, jaki posiada nasza multigaleria, a także zainteresowanie najemców otwarciem swoich sklepów właśnie tutaj – mówi Hanna Petters, dyrektor Agory Bytom.

Agora Bytom to multigaleria w centrum Bytomia. Na prawie 57 tys. mkw. mieści się ponad 100 sklepów oraz punktów usługowych, klub fitness, centrum rozrywki, kino, galeria sztuki i sala widowiskowa. Tylko ostatnim czasie w Agorze Bytom salony otworzyło tu wiele wyczekiwanych marek, między innymi Big Baba Cupcakes, Decorland, Hebe, Bookszpan, Time Trend oraz Rainbow Tours. Właścicielem obiektu jest norweska spółka Borgestad ASA, a zarządzaniem galerią zajmuje się spółka Idea Property & Asset Management.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.