ITBC Communication rozpoczęło działania PR dla marki Aruba Cloud – Portal PR - 24PR
ITBC Communication rozpoczęło działania PR dla marki Aruba Cloud

02.06.2016 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Firma Aruba S.p.A. (właściciel marki Aruba Cloud), specjalizująca się w dostarczaniu usług chmurowych, hostingowych, poczty elektronicznej, certyfikowanej poczty elektronicznej i usług rejestracji domen, rozpoczęła współpracę z ITBC Communication. Od maja br. agencja odpowiada za tworzenie i realizację strategii komunikacji oraz prowadzenie biura prasowego Aruba Cloud. Klienta pozyskano w drodze przetargu. Za obsługę komunikacyjną firmy odpowiada zespół Patryka Leszczyńskiego. Po stronie klienta, za współpracę odpowiada Marcin Zmaczyński – dyrektor marketingu Aruba Cloud w Polsce.

Założona w 1994 r. spółka Aruba S.p.A. jest liderem w swoim obszarze we Włoszech, a także – pod marką Forpsi – w Czechach i na Słowacji. Firma działa na głównych rynkach europejskich, takich jak Francja, Wielka Brytania i Niemcy. Dynamicznie rozwija się również w Polsce i na Węgrzech. Obecnie Aruba zarządza ponad 2 mln domen, przeszło 7 mln kont poczty elektronicznej, ponad 4 mln kont certyfikowanej poczty elektronicznej i ponad 31 tys. serwerów. Łącznie obsługuje ponad 4,7 mln klientów. Aruba świadczy również wyspecjalizowane usługi serwerowe i kolokacji, usługi zarządzane oraz związane z cyfrowym podpisem, digitalizacją archiwów i kartami procesorowymi. Od 2014 roku pełni funkcję oficjalnego rejestru domen z prestiżowym rozszerzeniem „.cloud”.

***

ITBC Communication jest agencją zintegrowanej komunikacji marketingowej, działającą na rynku od początku 1999 roku. Od czerwca 2001 należy do Związku Firm Public Relations. Firma skupia się na gruntownym poznaniu swoich klientów i ich środowiska biznesowego, dzięki czemu jest dobrze rozpoznawalna wśród dziennikarzy i ceniona za rzetelność oraz merytoryczne przygotowanie pracowników. Obecnie, w ramach stałych umów, agencja realizuje kampanie komunikacyjne dla kilkunastu firm. Więcej informacji: http://www.itbc.pl

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.