Nowy Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w ZTE Poland – Portal PR - 24PR
Nowy Dyrektor Sprzedaży i Marketingu w ZTE Poland

02.06.2016 Kategoria: Kariera. Autor: admin

ZTE Poland, dostawca nowoczesnych urządzeń oraz innowacyjnych technologii telekomunikacyjnych z nowym Dyrektorem Sprzedaży i Marketingu – Jackiem Kobą.

Jacek Koba to doświadczony menedżer z kilkunastoletnim stażem i licznymi sukcesami na koncie
w branży telekomunikacyjnej, a szczególnie w telefonii komórkowej. Zanim dołączył do ZTE, realizował ambitne cele w PTK Centertel, a także u producentów innowacyjnych rozwiązań
i produktów teleinformatycznych, jak Siemens czy Samsung.

„Cieszę się, że dołączam do zespołu ZTE Poland w przełomowym dla firmy momencie.
Mam świadomość, że rynek jest bardzo konkurencyjny i wymagający, ale ZTE to jeden z wiodących liderów branży telekomunikacyjnej z bogatym doświadczeniem i olbrzymim potencjałem produkcyjnym oraz R&D. Mając do dyspozycji tak szeroki portfel innowacyjnych i świetnej jakości urządzeń
– od klasycznych telefonów komórkowych, poprzez smartfony, tablety, rutery, czy też modemy, jestem spokojny o wzrost ZTE na polskim rynku. Jestem przekonany, że uda nam się osiągnąć ambitne cele sprzedażowe i wizerunkowe oraz wzmocnić rozpoznawalność marki. Moim doraźnym celem w bieżącym roku jest przede wszystkim zwiększenie udziałów w – mających coraz większe znaczenie – sieciach detalicznych oraz rozwój współpracy z operatorami” – powiedział Jacek Koba.

Przez ostatnie dwa lata Jacek Koba, jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, odpowiadał za rozwój sprzedaży i budowanie wizerunku marki Kazam w Europie Środkowo-Wschodniej. Wcześniej przez 7 lat pełnił funkcję National Key Account Managera w Samsungu, gdzie osiągał doskonałe wyniki sprzedażowe uzyskując pozycję lidera w zarządzanym rynku. W Siemens/BenQ prowadził działania przedsprzedażowe i wsparcia produktowego na 16 rynkach, aktywnie przyczyniając się do zdobycia przez firmę mocnej pozycji w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Wcześniej, przez 3 lata był Kierownikiem Produktu w PTK Centertel, gdzie odpowiadał za wprowadzanie produktów
oraz współpracę z dostawcami sprzętu.
Jacek Koba jest absolwentem Ośrodka Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Zdobył także tytuł Master of Business Administration na Politechnice Warszawskiej. Swoją wiedzą praktyczną poszerzał uczestnicząc w warsztatach organizowanych m.in. przez INSEAD, ICAN
i Oxford Group.
Pasją Jacka są języki obce. Oprócz płynnego angielskiego swobodnie posługuje się niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim i włoskim. W wolnych chwilach uwielbia podróżować, czytać i zajmować się ogrodem.

O ZTE:
ZTE produkuje pełną gamę urządzeń mobilnych w tym telefonów komórkowych, tabletów, modemów USB
i mobilnych hotspotów. ZTE współpracuje z ponad 320 największymi dostawcami i dystrybutorami
w ponad 160 krajach na całym świecie. ZTE aspiruje również do bycia wiodącą marką w segmencie urządzeń 4G oraz ma ambicje kreować trendy w segmencie smartfonów.
ZTE Poland od połowy 2005 roku z sukcesem wprowadza kolejne modele smartfonów, modemów
oraz routerów. ZTE Poland jest dostawcą sprzętu telekomunikacyjnego i rozwiązań sieciowych z kompletnym asortymentem, pokrywającym praktycznie wszystkie sektory telekomunikacji.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.