Rossmann i Myszka w paski uczą dzieci higieny – Portal PR - 24PR
Rossmann i Myszka w paski uczą dzieci higieny

02.06.2016 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Rossmann i znana z telewizji MiniMini+ Myszka w paski zapraszają na lekcje higieny. To nowa kampania edukacyjna naszej firmy dla najmłodszych. Z okazji Dnia Dziecka na kanale YouTube Rossmanna można obejrzeć pierwsze kilkuminutowe filmy z myszką.

myszka
„Jak chronić skórę przed słońcem”, „Jak czesać włosy” i „Jak myć głowę” – to tytuły premierowych odcinków. Lubiana postać z kreskówki pokazuje maluchom, jak ważne jest zdrowie i dbanie o higienę. Na prostych przykładach i z pomocą dzieci z pobliskiego przedszkola: Dorotki, Mai, Janka i Krzysia, wyjaśni maluchom, jak dbać o włosy, skórę, zęby czy paznokcie.
W każdym odcinku poświęconym innej czynności związanej z higieną dzieci popełniają jakiś błąd. Myszka zatrzymuje wówczas bajkę, tłumaczy, jak maluch powinien się zachować i pozwala, by historyjka potoczyła się raz jeszcze, tym razem prawidłowo. Bajeczka nie jest długa, trwa 2 minuty. Dzięki temu każdy maluch obejrzy ją ze zrozumieniem, od początku do końca. Tym bardziej że Myszka jest urocza i tłumaczy wszystko prostym, choć wcale nie dziecinnym językiem. Nie krzyczy, nie rozkazuje, tylko motywuje. Przyjazny przekaz zachęca małych telewidzów do stosowania rad Myszki w praktyce.
Łącznie wyprodukowano 10 filmów. Kolejne będą emitowane w każdą środę w godzinach porannych na kanale YouTube Rossmanna, aż do 20 lipca. W każdej chwili dzieci mogą wrócić do wcześniejszych odcinków, ponieważ cały czas będą dostępne na rossmannowym YT.
http://www.rossmann.pl/myszkawpaski
Jak chronić skórę przed słońcem

Jak czesać włosy

Jak myć głowę

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.