„Nakręć się na biznes” – termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych przedłużony do 31 lipca 2016 roku. – Portal PR - 24PR
„Nakręć się na biznes” – termin nadsyłania zgłoszeń konkursowych przedłużony do 31 lipca 2016 roku.

02.07.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

50 000 złotych czeka na zwycięzcę konkursu „Nakręć się na biznes”. Decyzją organizatora termin nadsyłania zgłoszeń został przedłużony do 31 lipca 2016 roku. Zwycięzcę poznamy 29 września podczas gali finałowej, która odbędzie się w Warszawie.

Konkurs jest przeznaczony dla mikro, małych i średnich przedsiębiorców. Projekt przygotowany został przez Twoją Inicjatywę! Fundację Wspierania Przedsiębiorczości, która podczas swojej bieżącej działalności dostrzega stale rosnący potencjał środowiska MŚP. Fundacja do współpracy zaprosiła stałego partnera, firmę Tax Care SA, lidera na rynku usług księgowych z wybitnymi fachowcami w branży świadczącymi doradztwo biznesowe, a także porady prawne. Doceniając wartość konkursu, patronat nad tym wydarzeniem objęła instytucja, która również wspiera polskich przedsiębiorców – Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.
„W ostatnich dniach liczba napływających zgłoszeń znacznie wzrosła. Pytano nas również
o możliwość przesłania videowizytówki w późniejszym terminie. Dlatego zadecydowaliśmy
o przedłużeniu terminu nadsyłania zgłoszeń do 31 lipca 2016 roku”. – powiedziała Anna Flaga, Prezes Fundacji Twoja Inicjatywa!
Aby wziąć udział w konkursie wystarczy prowadzić działalność gospodarczą minimum 6 miesięcy, mieć dobry pomysł na rozwój biznesu i zaprezentować go w postaci krótkiego filmiku.
Każdy uczestnik powinien wypełnić poprawnie formularz zgłoszeniowy, który znajduje się na stronie www.nakrecsienabiznes.com.pl. Zwycięzca konkursu otrzyma 50 000 zł, zdobywca drugiego miejsca 30 000 zł a trzeciego 10 000 zł.
W Jury konkursu znajdują się dr Leszek Czarnecki – Przewodniczący Rady Nadzorczej Getin Holding, Adam Głos – Prezes Zarządu Tax Care SA, Jarosław Augustyniak – Prezes Zarządu Idea Bank SA,
Anna Flaga – Prezes Zarządu Fundacji Twoja Inicjatywa!, Arkadiusz Słodkowski – Członek Zarządu Polskiej Organizacji Franczyzodawców, Arkadiusz Krupicz – współzałożyciel Pyszne.pl,
Wszystkich zainteresowanych wzięciem udziału w konkursie zapraszamy do rejestracji online na stronie www.nakrecsienabiznes.com.pl . Udział w konkursie jest bezpłatny
Szczegółowe informacje znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie konkursu.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.