Nowi członkowie w globalnej sieci IPRN – Portal PR - 24PR
Nowi członkowie w globalnej sieci IPRN

02.07.2016 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Podczas 21-go Zwyczajnego Walnego Zgromadzenia w Bordeax (Francja) międzynarodowa sieć zrzeszająca niezależne agencje PR – IPRN, postanowiła dołączyć do swojego grona aż 7 agencji. Nowe firmy pochodzą z Indii, Portugalii, Niemiec, Włoch i USA.

Portugalska firma Executive Decisions and Communication ma swoje oddziały w Lizbonie i Porto, zaś niemieckie agencje: Primo PR we Frankfurcie, a Schwan Communications w Hamburgu. Włoska Axess PR zlokalizowana jest w Monza, a indyjska agencja Purple Media Works na swoją siedzibę wybrało Delhi. Nowy członek z USA- Vistra Communications pochodzi z Florydy. Obecnie sieć IPRN liczy 39 członków z całego świata.
Kolejne Walne Zgromadzenie będzie miało miejsce w czerwcu 2017 roku w Moskwie.
IPRN powstało w 1995 i obecnie jest jedną z największych na świecie niezależną siecią skupiającą agencje PR. Organizacja posiada członków na całym świecie, pokrywając rynki
w Ameryce Północnej i Południowej, Zachodniej i Wschodniej Europie, na Bliskim i Dalekim Wschodzie oraz Australię. Łączny przychód z fee członków IPRN wynosi 200 mln USD.
W zrzeszonych firmach pracuje ponad 5000 specjalistów z obszaru komunikacji, którzy posiadając wiedzę na temat lokalnych rynków i globalny zasięg dla wszystkich klientów sieci gwarantują sprofilowane strategie i kampanie komunikacyjne.
Jedyną polską agencją należącą do IPRN jest agencja Public Dialog.
Więcej informacji na: www.IPRN.com

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.