Ogłoszenie nominacji do ESKA Music Awards 2016 na żywo w mediach brandu ESKA – Portal PR - 24PR
Ogłoszenie nominacji do ESKA Music Awards 2016 na żywo w mediach brandu ESKA

02.07.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

4 lipca o godz. 20:00 po raz pierwszy słuchacze, widzowie i Internauci będą mogli śledzić na żywo w Radiu ESKA, ESKA TV, na eska.pl, eskaGO oraz mediach społecznościowych ogłoszenie nominacji do ESKA Music Awards 2016. Uroczystość poprowadzą prezenterzy ESKI – Ola Kot i Krzysztof „Jankes” Jankowski.

Po raz pierwszy tradycyjna gala ogłoszenia nominacji do ESKA Music Awards zostanie zastąpiona transmisją na żywo ze studia telewizyjnego (należącego do Grupy ZPR Media). Ogłoszenie nominacji będzie transmitowane symultanicznie we wszystkich kanałach brandu ESKA: radiu, telewizji, Internecie. Wydarzenie dostępne będzie także w mediach społecznościowych – m.in. w postaci live streamingu na Facebooku na największych polskich fanpage’ach medialnych Radia ESKA i ESKA TV oraz profilach w aplikacji Snapchat. Wydarzenie uświetni występ Mesajah – nominowanego do ESKA Music Awards 2014 w kategorii Najlepszy Artysta.

Nominacje do ESKA Music Awards 2016 przydziela specjalna kapituła składająca się z przedstawicieli Radia ESKA, ESKA TV, eska.pl i eskaGO.pl. O tym, kto ostatecznie otrzyma statuetkę, zadecydują słuchacze Radia ESKA, widzowie ESKI TV, użytkownicy eska.pl i eskaGo.pl. Swój głos mogą oddać za pośrednictwem strony internetowej www.ema.eskago.pl.

Uroczysta gala wręczenia statuetek ESKA Music Awards 2016 odbędzie się 26 sierpnia w Szczecinie. Muzyczne show pokaże na żywo TVP 1, transmisję live będzie też można usłyszeć w Radiu ESKA, a retransmisja zostanie wyemitowana w ESKA TV.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.