Twórca Booksy z kolejna nagrodą – Portal PR - 24PR
Twórca Booksy z kolejna nagrodą

02.07.2016 Kategoria: Konkursy. Autor: admin

Stefan Batory jeden z czterech twórców Booksy oraz założyciel iTaxi został Osobowością Biznesu w Rankingu Polska Firma Przyszłości, który zorganizowany został przez Gazetę Wyborczą i Bank BGŻ BNP Paribas.

Organizatorzy poszukiwali firm z największym potencjałem z różnych branż. Jednym z głównych kryteriów wyboru była dynamika przychodów. Kapituła rankingu przeanalizował blisko 1000 firm. Stefan Batory założyciel iTaxi został uznany w tej edycji zestawienia Polskich Firm Przyszłości za Osobowość Biznesu. Nagrody zostały wręczone 29 czerwca br. Podczas uroczystej Gali, która odbyła się w Forcie Sokolnickiego.

W tegorocznej edycji rankingu wyróżniono w sumie 5 firm. Liderem produkcji MSP została firma Magnum Polska sp. z o.o. z Kielc. Monit-Bud sp. o.o. z Gdańska to lider usług MSP. Za Lidera produkcji MIKRO uznano firmę Kurowski Group Sp. z o.o. z Jeleniej Góry, a liderem usług MIKRO spółkę PHU DANTEX z Roska, k.Walenia. Wyróżnienie Firma odpowiedzialna społecznie trafiło do Hydroenerga sp. z o.o. sp. k z Radwanic Wrocławia.

O przyznaniu tytułów decydowała kapituła złożona z ekspertów polskiego rynku biznesowego. Zasiedli w niej m.in. prof. Andrzej Blikle, Agnieszka Jackiewicz-Zytka z BGŻ BNP Paribas, Marzena Strzelczak – dyrektorka generalna Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Sławomir Grzelczak – prezes zarządu BIG InfoMonitor SA etc.

Stefan Batory to matematyk z wykształcenia. Od lat z powodzeniem podejmuje wyzwania i tworzy rynek strat-upów w Polsce i na świecie. Najbardziej znane jego projekty to iTaxi i Booksy. W czasie wolnym głównie biega, ostatnio głównie ultramaratony.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.