Consulting & More z nowym klientem – Content Organica – Portal PR - 24PR
Consulting & More z nowym klientem – Content Organica

05.01.2017 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Agencja Consulting & More rozpoczęła współpracę z nowym Klientem – agencją Content Organica. Content Organica to agencja marketingowa zajmująca się działaniami z zakresu m.in. content marketingu,

marketingu szeptanego, SEO i Social Media. Consulting & More będzie wspierało swojego Klienta w działaniach z zakresu public relations.
Content Organica to agencja marketingowa tworzona przez zespół specjalistów z ponad 10-letnim doświadczeniem. Poza klasycznymi narzędziami marketingowymi oraz social media, agencja zajmuje się marketingiem szeptanym – tzw. Word of Mouth Marketing. Zespół Content Organica przeprowadził do tej pory blisko 500 kampanii dla 138 klientów.
Consulting & More będzie odpowiedzialne za działania z zakresu public relations (komunikacja ekspercka, media relations, prowadzenie biura prasowego marki). Consulting & More pozyskało Klienta na drodze rekomendacji. Za projekt odpowiedzialny jest Sebastian Mańczyk.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.