Be Communications dołącza do Związku Firm Public Relations – Portal PR - 24PR
Be Communications dołącza do Związku Firm Public Relations

20.04.2017 Kategoria: INFOPR. Autor: admin

Be Communications działa na rynku od 2010r. Wśród klientów firmy znajdują się podmioty krajowe i międzynarodowe: firmy komercyjne oraz organizacje społeczne, biznesowe i naukowe,

reprezentujące takie obszary, jak zdrowie i farmacja, energetyka, finanse, nowe technologie, przemysł alkoholowy, obronny oraz konsulting biznesowy. Firma współpracuje między innymi z Abbvie, Diageo, Natural Pharmaceuticals, Novartis, Roche Polska, i Senior Apartments, a także takimi organizacjami jak Instytut Great Place to Work®, Polskie Stowarzyszenie Sprzedaży Bezpośredniej, Polskie Towarzystwo Diabetologiczne czy Pracodawcy RP.

Be Communications jest członkiem InifiniteLatitude™ – międzynarodowego klubu niezależnych firm PR, świadczących usługi doradcze i wykonawcze w obszarze komunikacji.

Dynamika, z jaką rozwija się komunikacja, niezmiennie wymaga dbałości o standardy, a Związek jest niewątpliwie miejscem, gdzie rozwiązania na rzecz stałej profesjonalizacji usług PR w Polsce są tworzone i oferowane, mówi Adam Jarosz, Dyrektor Generalny Be Communications. Chcąc być aktywnym podmiotem tego procesu na forum branży, postanowiliśmy dołączyć do grona firm związkowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.