Bricomarché, sieć sklepów typu dom i ogród, rozpoczęła współpracę z agencją CIA Content Impact Agency – Portal PR - 24PR
Bricomarché, sieć sklepów typu dom i ogród, rozpoczęła współpracę z agencją CIA Content Impact Agency

10.04.2017 Kategoria: Agencje reklamowe. Autor: admin

Bricomarche, sieć sklepów typu dom i ogród rozpoczęła współpracę z agencją CIA Content Impact Agency. Agencja odpowiada za opracowanie i realizację całościowej strategii content marketingowej dla marki Brciomarche,

obejmującej działania w: telewizji, mediach społecznościowych, przygotowanie treści do bloga w serwisie bricomarche.pl oraz pozycjonowanie treści i serwisu w działaniach SEO.
Ambasadorami marki Brciomarche w ramach realizacji strategii content marketingowej zostali: Maja Popielarska – dziennikarka i prowadząca program „Nowa Maja w Ogrodzie” w kanale HGTV, Wiesław Skiba – prowadzący audycje o naprawach i drobnych remontach w porannym programie Dzień Dobry TVN oraz Iza Jurasik-Kamińska – autorka popularnego bloga DOM Z DUSZĄ o wnętrzach, dekoracjach i DIY (do it yourself). Zaplanowane działania marketingowe będą realizowane do końca roku.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.