Green Caffè Nero lubi nietypowe lokalizacje – Portal PR - 24PR
Green Caffè Nero lubi nietypowe lokalizacje

16.04.2017 Kategoria: FIRMA. Autor: admin

Green Caffè Nero idzie jak burza. Wygrało przetarg miejski na pawilon na Bulwarze Jana Karskiego w , dzięki czemu zostanie pierwszą kawiarnią na warszawskich Bulwarach wiślanych.

Firma otworzyła także kolejną kawiarnię, tym razem w Pałacu Kultury i Nauki – wygrała tę lokalizację również w przetargu miejskim. Jednocześnie chcąc być jak najbliżej miłośników swojej kawy, otwiera swe lokale w coraz dogodniejszych miejscach.

Green Caffè Nero Bulwary
Kawiarnia Green Caffè Nero otworzy się na Bulwarze Jana Karskiego nad Wisłą w maju. Będzie to pierwszy lokal firmy w tej okolicy, a zarazem pierwsza kawiarnia w odnowionej części Bulwarów.

„Otwarcie pawilonu na bulwarach Wiślanych było dla nas niezwykle ważne. I udało się – na potrzeby przetargu stworzyliśmy kalendarz wydarzeń kulturalnych, które odbywać się będą w sezonie na uwielbianych przez Warszawiaków bulwarach nad Wisłą. Mają one pomóc w kreowaniu i propagowaniu pozytywnego wizerunku warszawskiego odcinka Wisły, a także przybliżyć mieszkańcom i turystom historię tego miejsca. Ponadto chcemy, żeby zaproponowane wydarzenia pomogły w aktywizacji różnych grup społecznych i zachęciły Warszawiaków do wyjścia z domu i aktywnego udziału w niezwykle ciekawych wydarzeniach. Wszystkie atrakcje będą miały charakter otwarty i bezpłatny” – zachęca Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

Green Caffè Nero w Pałacu Kultury i Nauki
Najnowsza kawiarnia Green Caffè Nero mieści się na parterze wejścia głównego Pałacu Kultury
i Nauki. Prowadzi do niej wejście od ulicy Marszałkowskiej. Jak zawsze w przypadku każdej kawiarni Green Caffè Nero, także obok tej nie można przejść obojętnie. Wzrok momentalnie przykuwa bar stylem nawiązujący do art deco. Z kolei metalowa krata umieszczona na barze to odniesienie do industrialnej kratownicy fabrycznej. Wszystko to, by wpisać się w architektoniczną przestrzeń Pałacu Kultury i Nauki.

„W Green Caffè Nero nieustannie staramy się być w najważniejszych miejscach na mapie Warszawy, które są chętnie odwiedzane przez mieszkańców oraz turystów. Dlatego, nowe lokale otwieramy w popularnych lokalizacjach, przy głównych ulicach handlowych, biurowcach czy miejscach o ciekawej historii, jak chociażby Plac Grzybowski, gdzie od dwóch tygodni nasi goście mogą delektować się doskonałą kawą w budynku Cosmopolitan Twarda 2/4” – powiedział Adam Ringer, prezes Green Caffè Nero.

„Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych klientów, nie boimy się otwierać kolejnych lokali w zaskakujących lokalizacjach, stąd pomysł kawiarni w Pałacu Kultury i Nauki czy na Bulwarach Wiślanych.” – dodała Agata Milewska, Brand Manager Green Caffè Nero

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.