Grupa FLPR wspiera .NET Developer Days – Portal PR - 24PR
Grupa FLPR wspiera .NET Developer Days

12.04.2017 Kategoria: Agencje PR. Autor: admin

Grupa FLPR rozpoczęła współpracę z organizatorem międzynarodowej konferencji .NET Developer Days, która odbędzie się 18-20 października w Warszawie.

Agencja zajmie się budowaniem i wdrażaniem strategii promocji eventu w Polsce i na świecie (m.in. w Europie Wschodniej oraz krajach skandynawskich). Klienta wspierać będą pozostałe projekty FL Group: Centrum Języków Obcych Filos Logos odpowiedzialne będzie za tłumaczenia oraz poprawną komunikację za granicą, Progadget dostarczy atrakcyjne materiały reklamowe, a agencja PaRoots zajmie się działaniami z zakresu media relations. Po stronie agencji za działania odpowiada Anna Niewiadoma, Specjalista ds. marketingu i PR. Klient został pozyskany na zasadzie wyboru. Współpraca z Data Master rozpoczęła się z początkiem kwietnia 2017 roku. W 2017 roku FL Group i Data Masters współpracowali wspólnie przy organizacji JOIN! The database conference. Jest to kolejny klient związany z branżą IT i szkoleniową, który współpracuje z FL Group. W ostatnich latach agencja wprowadziła na rynek integratora – firmę Indata Connect S.A., wspierała działania dla marek własnych AB S.A., obsługiwała jednego z liderów telefonii VoIP – Voipoint Sp. z o.o. oraz prowadziła działania dla francuskiego oddziału firmy Qualiac – producenta rozwiązań ERP. Od niedawna reprezentuje także wiodącego producenta rozwiązań backupowych w Europie – firmę Xopero oraz G DATA – lidera w zakresie bezpieczeństwa sieciowego, a także pioniera rozwiązań antywirusowych.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.