Kampania reklamowa Jedynki wokół testerów koloru – Portal PR - 24PR
Kampania reklamowa Jedynki wokół testerów koloru

19.04.2017 Kategoria: Kampania. Autor: admin

Marka farb Jedynka rozpoczyna kampanię reklamową w związku z wprowadzeniem do sprzedaży testerów koloru Jedynka Impregnat do Drewna z Woskiem. Spoty emitowane będą w ogólnopolskich stacjach radiowych,

m.in. na antenie RMF FM i Radia ZET. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Arena Media. Kampania planowana jest na cały okres wiosenny.

Jedynka Impregnat do Drewna z Woskiem to produkt przeznaczony do dekoracyjno-ochronnego malowania powierzchni drewnianych, m.in. mebli ogrodowych, okien, drzwi czy altan. Głęboko wnika w drewno zabezpieczając je przed szkodliwym promieniowaniem UV, działaniem wilgoci czy nawet mikroorganizmami. Poza wersją bezbarwną, produkt dostępny jest w 10 modnych kolorach, które nadadzą drewnu oryginalny odcień, podkreślając naturalne piękno słojów. Dzięki najnowszym testerom koloru na małej powierzchni można wypróbować, jak działa impregnat Jedynki, a przy tym sprawdzić, który odcień będzie najlepiej wpisywał się w całą aranżację.

Podobne wpisy:Wszelkie prawa do portalu w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych zastrzeżone są na rzecz MERKON GROUP CEZARY KRAJEWSKI i odpowiednio na rzecz współpracujących podmiotów i nie mogą być rozpowszechniane w całości bądź w części (także kanały RSS) bez uprzedniej pisemnej ich zgody.